JR Farm domček zo sena s mrkvou - 2 kusy - stredný (350 g )

JR Farm domček zo sena s mrkvou - 2 kusy - stredný (350 g )

6.99 €

Vaše možnosti obohacujúce od známej značky JR Farm - tento produkt máte na dosah ruky za vynikajúcu cenu 10.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4024344162480
Do obchodu

Popis

JR Farm

Vynikajúci od obľúbenej spoločnosti JR Farm - tento produkt máte za pár kliknutí pri likvidácii skladu za neprekonateľných 10.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Tento domček zo sena s mrkvou ponúka zvieratkám nielen úkryt a miesto na spanie, ale taktiež môžu na domček vyliezť alebo ho ohlodávať. Ponúka skvelé možnosti a naviac je zložený i zo zdravej mrkvy, ktorá obsahuje vitamín A. Ten je dôležitý pre zdravý zrak, kožu a tvorbu krvných buniek. JR Farm domček v prehľade: Doplnkové krmivo pre hlodavcov a malé králiky Poskytuje skvelé možnosti: pre odpočinok, spanie, leňošenie, schovávanie sa a hlodanie Vyrobený z prírodných materiálov: bez umelých lepidiel S množstvom zdravej zeleniny a mrkvy Rozmery: ca. D 37 x Š 25 x V 21,5 cm, vstupný vchod: D 12,5 x V 15 cm  

za cenu 10.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce