JR Birds Premium pre agapornisy - 1 kg

JR Birds Premium pre agapornisy - 1 kg

4.49 €

Veľmi obľúbený produkt od známeho výrobcu JR Birds - tento artikel odporúčame v hustej akciu za 4.49 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4024344084065
Do obchodu

Popis

JR Birds

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu kvalitné značky JR Birds - tento tovar si môžete kúpiť v hustej akciu za 4.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

JR Birds Premium krmivo pre Agapornisy je kvalitné kompletné krmivo pre malé papagáje. Krmivo obsahuje vyváženú zmes semien, ktoré spĺňajú nutričné potreby malých papagájov. JR Birds Premium je správne, kvalitné "udržiavacie" krmivo, navrhnuté expertmi a vyrobené z kvalitných, pravidelne nezávislým laboratóriom kontrolovaných surovín. JR Birds Premium pre Agapornisy je obohatené o tepelne upravené škrupiny ustríc, ktoré dodávajú vápnik a fosfor vo vyváženom pomere, životne dôležité vitamíny a stopové prvky všetkým zložkám krmivá, takže nedochádza k problémom ani ak papagáj určité semená odmieta. Betakarotén obsiahnutý v mrkve upravuje príjem vitamínu A a fruktózy s dlhým reťazcom, ktorá podporuje trávenie, tým, že stimuluje baktérie v hrubom čreve. Dobré krmivo pre Agapornisy musí obsahovať väčšie množstvo rôznych semien, aby im poskytlo pokiaľ možno prirodzenú potravu. JR Birds Premium krmivo pre Agapornisy obsahuje 24 rôznych zložiek, ktoré sú zmiešané v optimálnom pomere a predstavujú pestrý základ výživy agapornisov.

za cenu 4.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce