JR Birds klásky žltého prosa - 250 g

JR Birds klásky žltého prosa - 250 g

1.99 €

Jasný hit, od populárnej značky JR Farm - tento artikel musíte mať po zlacnenie za 1.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4024344005046
Do obchodu

Popis

JR Farm

Práve je za dobrú cenu s akostnou značkou JR Farm - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 1.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Klásky prosa sú chutnou a dobre stráviteľnou pochúťkou. Ku klietke ju môžete pripevniť napríklad pomocou kolíka na bielizeň. Najmä papagáje, kanáriky a iné exotické vtáky proso v klásku priamo milujú. Klásky sú výbornou zábavou pre všetky vtáky, pretože si musia semienka z kláskov sami "spracovať." To podporuje dobrý stav kondície a zaháňa dlhú chvíľu. Klásky sú tiež vhodné pre páry pri hniezdení alebo k odchovu mladých zvierat. U mladých a chorých zvierat predstavujú JR Birds klásky dôležité doplnkové krmivo.

za cenu 1.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce