JR Birds klásky žltého prosa - 250 g

JR Birds klásky žltého prosa - 1 kg

7.19 €

Neodoláte: od obľúbeného výrobcu JR Farm - tento artikel objednávajte výhodne za 7.19 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4024344009839
Do obchodu

Popis

JR Farm

Produkt osvedčený zákazníkmi, od populárnej značky JR Farm - tento produkt dodávame za perfektnú cenu 7.19 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Klásky prosa sú chutnou a dobre stráviteľnou pochúťkou. Ku klietke ju môžete pripevniť napríklad pomocou kolíka na bielizeň. Najmä papagáje, kanáriky a iné exotické vtáky proso v klásku priamo milujú. Klásky sú výbornou zábavou pre všetky vtáky, pretože si musia semienka z kláskov sami "spracovať." To podporuje dobrý stav kondície a zaháňa dlhú chvíľu. Klásky sú tiež vhodné pre páry pri hniezdení alebo k odchovu mladých zvierat. U mladých a chorých zvierat predstavujú JR Birds klásky dôležité doplnkové krmivo.

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce