Josera Sensi Cat - výhodné balenie 2 x 10 kg

Josera Sensi Cat - výhodné balenie 2 x 10 kg

33.99 €

No a toto chcete: od značky Josera - tento produkt kúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 65.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4032254749219
Do obchodu

Popis

Josera

Unikátny od populárneho výrobcu Josera - tento artikel je tu pre vás s VIP zľavou pre každého za 65.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Josera Sensi Cat je šetrné a chutné krmivo s hydinovým mäsom a ryžou. Hlavne pre mačky citlivé na krmivo je táto receptúra ako stvorená. Majitelia mačiek môžu svojim miláčikom dopriať spestrenie jedálnička. Pretože krmivo neobsahuje ryby, ktoré majú veľmi intenzívnu chuť, kuracia chuť krmiva optimálne vynikne. Josera Sensi Cat je krmivo vhodné pre mačky, ktoré nemajú rady ryby a vyhľadávajú naozajstnú pochúťku! Kompletné krmivo Josera Sensi Cat je prispôsobené potrebám dospelých citlivých mačiek. Vďaka použitiu najkvalitnejších surovín, cenných antioxidantov a vďaka šetrnej výrobe je krmivo ľahko stráviteľné a chutí i tomu najväčšiemu labužníkovi. O zachovanie arómy sa postará balenia sa zips zatváraním. Krmivo Josera SensiCat v prehľade: Kvalitné krmivo pre dospelé mačky s citlivým trávením Proti chlpovým bezoárom: Vaša mačka trávi veľkú časť dňa starostlivosťou o svoj kožúšok. Pritom prehĺta často chlpy, z ktorých sa môžu vyvinúť nepríjemné chlpové bezoáry. Špeciálna diétna vláknina v Josera Sensi Cat krmive pre mačky podporuje pohyb prehltnutých chlpov tráviacim traktom a redukuje tak ich tvorbu. Trávenie: vďaka surovinám v prémiovej kvalite a šetrnému spracovaniu surovín zaručuje Josera Sensi Cat vysokú stráviteľnosť a ponúka tak optimálne krmivo mačkám s citlivým trávením. Kontrola pH: starostlivý výber surovín zaisťuje optimálny pomer vápnika a fosforu a nižší obsah horčíka. Tým je docielené optimálne pH v močových cestách a predchádza sa vzniku močových kameňov Hydina: ako jediný zdroj bielkovín - bez prídavku rýb: krmivo Josera SensiCat je vhodné taktiež pre prieberčivé mačky - hlavne pre tie, ktoré nemajú rady ryby Josera znamená najvyššiu kvalitu z Nemecka. Krmivo Josera je vyrábané v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami v spolupráci s odborníkmi a odborníčkami. Produkty Josera sú optimálne nastavené podľa individuálnych potrieb Vašej mačky.

za cenu 65.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce