Josera Marinesse - 10 kg

Josera Marinesse - 10 kg

77.99 €

Dnes je tu pre vás populárneho výrobcu Josera - tento hit môžete získať za bombastickú cenu 39.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4032254749547
Do obchodu

Popis

Josera

Tradičný bestseller, so známou značkou Josera - tento produkt objednáte v bombastické akcii za 39.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Mačky sú notoricky známe nielen svojím labužníctvom a vyberavosťou, ale aj citlivým tráviacim traktom alebo neznášanlivosťou na niektoré zložky. Josera Marinesse ponúka vyvážené a hypoalergénne krmivo pre mačky, ktoré je veľmi dobre prijímané aj citlivými mačkami. Ľahko stráviteľná ryža a zemiaky slúžia ako zdroj sacharidov, prídavok obilnín bol úplne vynechaný. Počet zdrojov bielkovín bol znížený, čo robí toto krmivo pre mačky dobre prijateľným. Chutný a ľahko stráviteľný losos je hlavným zdrojom bielkovín a je známy pre svoj vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Tie podporujú lesklú srsť a zdravú kožu. Optimálny pomer vápnika a fosforu spolu so zníženým obsahom horčíka podporuje pH 6,0 - 6,5, ktoré môže úspešne prispievať k prevencii močových kameňov. Vysoká kvalita použitých surovín a ich starostlivé spracovanie zaručujú vysokú stráviteľnosť a môžu zmierniť chúlostivosť tráviaceho systému. Josera Marinesse v prehľade: Vyvážené suché krmivo pre vyberavé a na výživu citlivé mačky Hypoalergénna receptúra šetrná k tráviacemu traktu, ľahko stráviteľná Zníženie počtu zdrojov bielkovín: pre najlepšiu stráviteľnosť Losos ako hlavný zdroj bielkovín: lahodný, ľahko stráviteľný, zdroj dôležitých mastných kyselín Kontrolované pH: optimálny obsah vápnika, fosforu a znížený obsah horčíka podporuje pH 6,0-6,5 - ako ochrana pred močovými kameňmi Bez obilnín: ľahko stráviteľná ryža a zemiaky ako zdroj sacharidov Zdravá koža a lesklá srsť: vďaka mastným kyselinám, obsahu vitamínu E, biotínu a zinku v organickej viazanej forme Suroviny najlepšej kvality, šetrne spracované: čo zaisťuje vysokú stráviteľnosť a podporu tráviaceho traktu, a zároveň sú zachované dôležité živiny Josera znamená overenú kvalitu. Josera krmivo pre mačky bolo vyvinuté v súlade s najnovšími poznatkami v oblasti spolupráce s odborníkmi z akademickej sféry, priemyslu a ekonomickej výroby. Produkty Josera Emotion sú optimálne vyladené pre individuálne potreby mačiek.

za cenu 39.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce