Josera Filet 16 x 70 g - kura

Josera Filet 16 x 70 g - kura a kačka

16.79 €

Neodoláte: od značky Josera - tento produkt ponúkame extra výhodne za 16.79 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4032254750239
Do obchodu

Popis

Josera

Akostný obľúbenej značky Josera - tento tovar si môžete nechať poslať za perfektnú cenu 16.79 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Josera Filet je lahodné mokré krmivo pre dospelé mačky, ktoré sa vyznačuje vyváženou receptúrou a lákavou konzistenciou. Je tvorené šťavnatými mäsovými kúskami a má vysoký podiel mäsa. Toto krmivo pre mačky neobsahuje obilniny , a preto je vhodné aj pre citlivých tigríkov s intoleranciami. Produkt Josera Filet bol vytvorený tak, aby svojim zložením prispieval k dosiahnutiu optimálneho pH v moči, čo zabraňuje tvorbe močových kameňov. Súčasťou krmiva sú vitamíny aj minerály, teda je plné dôležitých živín. Krmivo obdržíte vo forme praktických kapsičiek. Josera Filet 16 x 70g - prehľad:   Vyvážené mokré krmivo pre dospelé mačky Šťavnaté kúsky mäsa: lahodné, chutné Vysoký podiel mäsa: pre stravu bohatú na proteíny Bezobilninová receptúra: vhodné pre mačky s alergiami a intoleranciami Optimálne hodnoty pH: zloženie prispieva ku stabilizácii hladiny PH v moči a zabraňuje tak tvorbe močových kameňov S vitamínmi a minerálmi: pre zaistenie živín Vo forme kapsičiek ucítite lákavú vôňu pri každom otvorení kapsičky Krajina pôvodu: Nemecko

za cenu 16.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce