Josera Emotion Léger - 10 kg

Josera Emotion Léger - 10 kg

65.99 €

Vynikajúci s osvedčenou značkou Josera - tento artikel musíte mať extra výhodne za 33.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4032254749479
Do obchodu

Popis

Josera

Príjemné pocity nadväzujúci od obľúbeného výrobcu Josera - tento artikel sa na vás teší s extra zľavou za 33.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Leží Vaša mačka radšej doma na gauči, namiesto toho, aby lovila myši? Josera Emotion Léger krmivo pre mačky s nižším obsahom tuku je to pravé krmivo pre menej aktívne mačky alebo pre tie, ktoré majú po kastrácii sklony k nadváhe. Zvýšený obsah vlákniny v Josera Emotion Léger dodáva dostatočný pocit sýtosti pri nízkom obsahu energie. Ak budete dávať Vašej mačke menšie dávky, čoskoro dosiahne ideálnu váhu. Kompletné krmivo Josera Culinesse je prispôsobené potrebám dospelých mačiek, ktoré sú málo aktívne alebo trpia nadváhou. Vďaka použitiu najkvalitnejších surovín, cenných antioxidantov a vďaka šetrnej výrobe je krmivo ľahko stráviteľné a chutí i tomu najväčšiemu labužníkovi. Vďaka uzavierateľnému obalu zostáva krmivo čerstvé a zachováva si svoju arómu. Josera Léger v prehľade: Proti chlpovým bezoárom: Vaša mačka trávi veľkú časť dňa starostlivosťou o svoj kožúšok. Pritom prehĺta často chlpy, z ktorých sa môžu vyvinúť nepríjemné chlpové bezoáry. Špeciálna diétna vláknina v Josera Emotion Culinesse krmive pre mačky podporuje pohyb prehltnutých chlpov tráviacim traktom, a tak redukuje tvorbu chlpových bezoárov Kontrola váhy: vláknina je schopná zvýšiť pocit sýtosti u Vášho zvieraťa. Navyše je vďaka zvýšenému obsahu bielkovín a obsahu L-Karnitínu povzbudzovaná látková výmena Kontrola pH: starostlivý výber surovín zaisťuje optimálny pomer vápnika a fosforu a nižší obsah horčíka. Tým je docielené optimálne pH v močových cestách a predchádza sa vzniku močových kameňov Vitalita: obsah kvalitných proteínov zaručuje dobrú stráviteľnosť a redukuje množstvo exkrementov. Kvalitné aminokyseliny, aktívne účinky kvasníc a množstvo vitamínu E posilňujú imunitný systém. Josera znamená najvyššiu kvalitu z Nemecka. Krmivo Josera je vyrábané v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami v spolupráci s odborníkmi a odborníčkami. Produkty Josera sú optimálne nastavené podľa individuálnych potrieb Vašej mačky.

za cenu 33.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce