James Wellbeloved Ferret Complete - 10 kg

James Wellbeloved Ferret Complete - 2 kg

19.99 €

Veľmi obľúbený produkt originálne od labelu James Wellbeloved - tento produkt kúpite za vynikajúcu cenu 10.49 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 5025838011023
Do obchodu

Popis

James Wellbeloved

Dnes je tu pre vás od známej značky James Wellbeloved - tento hit získate v neopakovateľnej akcii za 10.49 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Ferret Complete bolo špeciálne vyvinuté pre fretky. Tieto zvieratá majú vysoký výdaj energie a kratší tráviaci systém ako mačky a psy. Preto dokážu využiť rastlinné proteíny minimálne, preto sú látky ako sója alebo zrná v krmive pre fretky úplne zbytočné. Krmivo Ferret Complete obsahuje kvalitné morčacie mäso, obsahuje 36% živočíšnych bielkovín. Tuk, ktorý je dôležitým zdrojom energie pre fretky, tvorí dôležitú časť stravy týchto zvierat. Ferret Complete obsahuje okolo 19% tuku, jedná sa hlavne o morčací tuk a mleté ryby. Ďalej krmivo obsahuje aj ľanové semienka pre získanie mäkkej, lesklej srsti. Ferret Complete nie je len zdravé, výživné krmivo, ale zvieratám aj chutí. Ponorené do lahodného kuracieho vývaru a v obľúbenej forme hviezdičky je pre fretky skrátka neodolateľné. Bohaté na živočíšne proteíny a tuky Perfektné pre tráviaci systém fretky Zdravšie ako kŕmenie krmivom pre kury alebo mačky, menej výkalov, menej zápachu. Menšie, pevnejšie výkaly Obľúbené - na rozdiel od surového mäsa alebo kury - celý deň čerstvé Fretky mu neodolajú, vo forme hviezdičky

za cenu 10.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce