Jahňacia zmes - 200 g

Jahňacia zmes - 200 g

4.29 €

Váš obľúbený tovar, od producenta Dog Snagger - tento produkt kúpite za úžasnú cenu 3.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4260077049753
Do obchodu

Popis

Dog Snagger

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od populárnej značky Dog Snagger - tento produkt doručujeme výhodne za 3.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Psi milujú sušené snacky. Táto zmes je vhodná ako doplnok každodenného krmiva taktiež pre citlivých psov. Psi si žuvaním rôznych jahňacích kúskov posilňujú navyše svoj chrup i žuvacie svalstvo a psa ideálne zamestnajú. Vďaka šetrnému sušeniu a nepoužívaniu prídavných látok zostanú snacky dobre stráviteľné a zachovajú si dôležité živiny. Preto je táto zmes ideálna taktiež pre citlivých či alergických psov. Aby sa Váš pes nenudil, obsahuje táto zmes kombináciu rôznych produktov: jahňacie uši kožu z hlavy jahňacie pľúca jahňacie žalúdky Upozornenie: Jedná sa o zmes rozdielnych produktov. Zoohit nemôže zaručiť, že v balení budú obsiahnuté všetky zložky (jahňacie uši, koža z hlavy, pľúca a žalúdky). Obsah je ale vždy 200g. Všetky kúsky sú cca 5 - 17 cm dlhé a 1 - 6 cm široké. Vždy dajte Vášmu psovi k dispozícii čerstvú vodu.

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce