Izolácia pre búdu Woody s rovnou strechou - 92 x 54 x 53 cm pre veľ. M

Izolácia pre búdu Woody s rovnou strechou - 92 x 54 x 53 cm pre veľ. M

31.99 €

Perfektný od originálneho výrobcu zooplus Exclusive - tento artikel objednávajte v hustej akciu za 31.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 6942453320011
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Vynikajúci od kvalitnej značky zooplus Exclusive - tento artikel pořizujte za jedinečnú cenu 31.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

Aby mal Váš psík teplé a suché miestečko, je vhodné k búde Woody zaobstarať izoláciu, ktorá chráni pred chladom a vlhkom. Vďaka izolácii zostáva teplo vo vnútri búdy a chlad vonku. Izolácia sa pripevňuje tesne k všetkým stenám búdy, a tak nemá chlad žiadnu šancu. Izolácia je mierne polstrovaná, potiahnutá nylónom. Pripevnenie k stenám búdy je úplne bezproblémové, pretože je izolácia dodávaná so suchým zipsom, vďaka ktorému je montáž veľmi jednoduchá. Všetky prednosti: polstrovaná izolácia s nylónovým poťahom jednoduché pripevnenie pomocou suchého zipsu chráni pred zimou a chladom bezproblémová montáž Upozornenie: Vyobrazené plastové dvierka nie sú súčasťou dodávky. Dôležité: Psia búda by nemala byť príliš veľká, pretože si ju pes vyhreje sám teplom vlastného tela, ktoré by z veľkej búdy rýchlo vyprchalo. Ak je búda príliš veľká, hrozí nebezpečenstvo, že v nej pes prechladne.

za cenu 31.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce