Izolácia pre búdu Spike Komfort - Š 75 x H 88 x V 76 cm pre veľ. XL

Izolácia pre búdu Spike Komfort - Š 62 x H 68 x V 54 cm pre veľ. M

31.99 €

Nie je prečo váhať, od producenta zooplus Exclusive - tento hit môžete zaobstarať po zľave za 29.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 6942453320042
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Tradičný bestseller, originálne od labelu zooplus Exclusive - tento tovar si môžete objednať v sezónne zľave za 29.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Urobte si radosť.

Spoľahlivá ochrana pred chladom a vlhkom - s touto izoláciou bude Váš psík v búde Spike Komfort perfektne chránený. Chlad a vlhkosť zostanú vonku a miestečko Vášho psa bude suché a teplé. Pre každú veľkosť búdy Spike Komfort ponúkame tú správnu izolačnú podložku. Izolácia tesne prilieha k stenám búdy, takže do vnútra nepreniká zima. Ďalšou výhodou je, že izolácia pokrýva všetky steny búdy, čo dodáva Vášmu psíkovi väčšie pohodlie. Izolácia je mierne vypchatá a poťah je vyrobený z nylónu. Pripevnenie izolácie k stenám búdy je veľmi jednoduché, pretože je dodávaná už i so suchým zipsom, ktorý umožňuje bezproblémové pripevnenie. Izolácia pre psiu búdu Spike Komfort v prehľade: polstrovaný nylónový poťah jednoduchá montáž so suchými zipsami spoľahlivá ochrana pred vlhkom a chladom vhodná pre všetky veľkosti búd Spike Komfort pre teplé a suché miestečko Izolácia je dodávaná bez búdy. Búdy Spike Komfort nájdete na nasledujúcom odkaze: Búda pre psov Spike Komfort Pozor: Psia búda by nemala byť príliš veľká, pretože si ju pes vyhreje sám teplom vlastného tela, ktoré by inak z veľkej búdy rýchlo vyprchalo. Ak je búda príliš veľká, hrozí nebezpečenstvo, že v nej pes prechladne. Upozornenie: Tento produkt nedodávame do Švajčiarska!

za cenu 29.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce