IMAC Linus Cabrio transportnýbox - Š 32 x H 50 x  V 34

IMAC Linus Cabrio transportnýbox - Š 32 x H 50 x V 34,5 cm

19.99 €

Váš obľúbený tovar, populárneho výrobcu IMAC - tento tovar zakúpite extra výhodne za 19.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8021799407056
Do obchodu

Popis

IMAC

Vaše možnosti obohacujúce od IMAC - tento produkt ponúkame v akcii za 19.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Doneste Vášho štvornohého miláčika bezpečne k cieľu - s transportným boxom IMAC Linus Cabrio! Tento produkt je vysoko pohodlný, môžete ho otvoriť pomocou dvoch západiek tiež zhora. Tak možno do prepravky za menšieho stresu umiestniť aj mačky, ktoré majú strach alebo sa bránia a rovnako tak je tomu aj pri vyťahovaní mačky z boxu. Vďaka štyrom stabilným otočným západkám je možné odnímateľné kovové dvierka namontovať na otváranie vpravo aj vľavo. Umožňuje rýchle, ľahké otváranie a predovšetkým bezpečné zatváranie mriežkovaných dvierok. Veľké, integrované vetracie otvory umiestnené v streche a na bočných stenách boxu zaistí dostatočný prísun vzduchu aj prestup svetla, Váš miláčik teda bude mať neustále dostatok kyslíku. Ľahká, ale pevná prepravka z kvalitného plastu bola vyrobená v Taliansku a disponuje pevnou podstavou a zapustenými madlami. Možno ju ľahko čistiť a ide o praktického, šikovného pomocníka na cesty so zvieraťom a iste ho využijete aj pri návšteve zverolekára. IMAC Transportbox Linus Cabrio - prehľad: Pevný transportný box z umelej hmoty Vhodný na prepravu mačiek a malých psov do 6 kg S otváracou strechou: strechu transportného boxu možno za pomoci dvoch západiek úplne otvoriť, tak môžete Vášho domáceho miláčika Bez zbytočného stresu dať do prepravky aj von z nej Odnímateľné mriežkované kovové dvere: možno ich otvárať vpravo aj vľavo, tiež je možné ich úplne odňať Pevné otočné západky: pre ľahké zatvorenie mriežky So zaklapnuteľnými madlami Zabudované vetracie otvory: v streche aj v bočných stenách, dodajú dostatok svetla a zaistí optimálnu cirkuláciu vzduchu vo vnútri boxu Uzavretá spodná podsada Ľahké čistenie 100% vyrobené v Taliansku Farba: čiernohnedá Materiál: Box: 100% umelá hmota Mriežkované dvere: kov Rozmer: Celkový rozmer: Š 32 x H 50 x V 34,5 cm Vnútorný rozmer: cca. Š 31 x H 46 x V 30 cm Vstup: Š 26,5 x V 25,5 cm Horný vstup: Š 19 x D 33 cm Horné vetracie otvory: cca. Ø 1,1 cm Rozostup medzi mriežkami: max. Š 2,5 x V 10 cm Hmotnosť produktu: cca. 1380 g Max. záťaž: cca. 5 - 6 kg Upozornenie: Navykajte zviera pomaly a jemne na cestovanie v boxu. Začnite tým, že Vaše zviera bude za otvorených dverí boxu uvoľnene odpočívať vnútri. Až potom pristúpte k zatvoreniu boxu a predlžujte odpočínok zvieraťa v ňom. Uprednostňujte najprv krátke testovacie jazdy autom. Box nesmie byť využívaný ako trest pre zviera, pretože by mal predstavovať pozitívne, príjemné útočisko.

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce