IAMS Naturally Cat Adult Salmon - 2

IAMS Naturally Cat Adult Salmon - 2,7 kg

11.19 €

Výnimočný tovar, čo nám dodáva IAMS Naturally - tento tovar si môžete objednať výhodne za 11.19 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8710255135144
Do obchodu

Popis

IAMS Naturally

Dnes je tu pre vás od kvalitného výrobcu IAMS Naturally - tento artikel sa na vás teší v časovej obmedzenej zľave za 11.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Granuly IAMS Naturally Cat Adult Salmon obsahujú ľahko stráviteľné a chutné látky, ktoré z nich robia neodolateľne chutné a zdravé krmivo, ktoré prispieva k celkovej vitalite mačky. Vyvážené prémiové stravovanie bolo špeciálne vyvinuté pre potreby zvieraťa v dospelom veku, teda medzi 1. - 6. rokom. Obsahuje vysoký podiel cenných živočíšnych proteínov, ktoré napomáhajú pri tvorbe štíhleho a silného svalstva. Vďaka obsahu severoatlantického lososa, ktorý pochádza z prirodzeného rybolovu, je toto krmivo veľmi chutné, ale tiež bohaté na omega mastné kyseliny, ktoré napomáhajú pri dosiahnutí zdravej pokožky a lesklej srsti zvieraťa. Vybrané suroviny z prírody sa spoločne s obsiahnutou vlákninou postarajú o to, že krmivo je skutočne mimoriadne dobre stráviteľné, k čomu napomáha i obsiahnutá ryža a prebiotiká. Tak se môže Vaša mačka tešiť zo zdravého tráviaceho traktu a zároveň z toho, že dostáva všetky živiny potrebné pre spokojný život. Naviac vitamín E napomáha v posilňovaní imunitného systému a omega 3 a omega 6 mastné kyseliny podporujú zdravú pokožku a lesklú srsť. Tak toto krmivo spĺňa všetky požiadavky Vašej dospelej mačky a pokladá základný kameň k vedeniu zdravého a vitálneho života! IAMS Naturally Cat Adult Salmon - prehľad: Vyvážené suché krmivo pre mačky medzi 1. – 6. rokom Prírodná receptúra: kvalitné, ľahko stráviteľné suroviny z prírody, úplne bez umelých aróm S cennými živočíšnymi proteíny: vysoký podiel bielkovín z hydinového mäsa a lososa podporuje tvorbu štíhleho a silného svalstva Obsahuje severoatlantického lososa: chutný, z voľného rybolovu, dodáva potrebné omega mastné kyseliny a proteíny S vitamínom E: podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu Zdravá pokožka i srsť: vďaka vysokému podielu omega 3 a 6 mastných kyselín z lososa Vysoký podiel vlákniny: spojenie dobre stráviteľnej ryže a prebiotík (FOS) pre vyváženú črevnú mikroflóru/li> Vybrané suroviny: chutné, prírodné látky, ktoré napomáhajú tomu, aby sa Vaša mačka cítila skvele a šťastne

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce