Iams Delights Kitten v omáčke - Kuracie 12 x 85 g

Iams Delights Kitten v omáčke - Kuracie 12 x 85 g

10.99 €

No a toto chcete: od top značky IAMS - tento tovar si môžete nechať dodať za skvelú cenu 5.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8710255100463
Do obchodu

Popis

IAMS

V akcii je len tu od spoločnosti IAMS - tento produkt doručujeme v hustej akciu za 5.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Pre malých štvornohých maškrtníkov: IAMS Delights Kitten v omáčke obsahuje tie najobľúbenejšie suroviny mačkovitých šeliem a dodá im všetky dôležité živiny, ktoré k zdravému životu potrebujú. Receptúra založená na dlhoročných výskumoch rešpektuje prirodzené stravovacie návyky mačiatok a gravidných alebo dojčiacich mačiek. Pre optimálny vývoj a rast je veľmi dôležitý vysoký obsah kvalitných živočíšnych bielkovín. Krmivo je zložené z delikátneho ragú v jemnej omáčke a spája zdravé prvky s výnimočnou chuťou. IAMS Delights Kitten v omáčke sa vyznačuje vysokou znášanlivosťou a predstavuje plnohodnotné kompletné krmivo pre mačiatka. Je jednoducho stráviteľné a má pozitívny vplyv na tráviaci systém a imunitu. Mäso je doplnené zeleninou, minerálnymi látkami a vitamínmi. Krmivo podporuje udržanie optimálnej hmotnosti a telesnej kondície. Skúsenosti už od roku 1946: Zakladateľ firmy Paul F. Iams ako prvý prispôsobil výrobu krmív potrebám psov a mačiek - predovšetkým ako mäsožravcov. Značka IAMS je podoprená dlhoročnými výskumami, bezpečnosťou, vysokou kvalitou a inovatívnymi receptúrami. IAMS Delights Kitten v omáčke v krátkom prehľade: vyvážené plnohodnotné krmivo pre dospievajúce mačiatka a gravidné alebo dojčiace mačky moderná receptúra: založená na dlhoročných výskumoch, podporuje fyzickú kondíciu mačiek vysoký podiel mäsa: všetky výrobky IAMS sú vyvinuté na základe prirodzených stravovacích návykov mačkovitých šeliem a obsahujú veľké množstvo živočíšnych bielkovín pre zdravý vývoj a rast mačiatok lahodné kompozície chutí:mäsové kúsky v delikátnej omáčke plnohodnotná lahôdka: dodáva mačkám všetky potrebné živiny ľahko stráviteľná: zdravá receptúra, ktorá nezaťažuje organizmus a posilňuje imunitu prísne bezpečnostné pravidlá: kontroly kvality od výberu surovín až po zabalenie tradičný výrobca: firma založená roku 1946, vďaka dlhoročným skúsenostiam vyrába moderné krmivá zodpovedajúce zdravej výžive  

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce