Iams Delights Adult v omáčke 12 x 85 g - Land Mix

Iams Delights Adult v omáčke 12 x 85 g - Land Mix

5.99 €

Radosť prinášajúci originálne od labelu IAMS - tento tovar zakúpite po zľave za 5.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8710255100418
Do obchodu

Popis

IAMS

Váš obľúbený tovar, čo odoberáme od výrobcu IAMS - tento hit nájdete v sezónne zľave za 5.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Neodolateľné kombinácie chutí: IAMS Delights ponúka Vašim rozmaznaným mačacím maznáčikom rozmanité kompozície chutí z mäsa, rýb a zeleniny. Toto kvalitné krmivo dodá mačke všetky dôležité živiny, ktoré pre zdravý život a dobrú kondíciu potrebuje. Receptúra krmiva je založená na dlhoročných výskumoch a vychádza z prirodzených nutričných návykov mačiek. Všetky varianty obsahujú kvalitné bielkoviny živočíšneho pôvodu. Kompletné krmivo IAMS Delights kúsky mäsa v omáčke je vhodné pre dospelé mačky, obsahuje najobľúbenejšie suroviny malých šeliem a vyznačuje sa vysokou znášanlivosťou. Všetky varianty sú dobre stráviteľné a majú pozitívny vplyv na tráviaci a imunitný systém. Mäso dopĺňa zelenina, minerálne látky a vitamíny. Krmivo podporuje optimálnu hmotnosť a telesnú kondíciu. Skúsenosti už od roku 1946: Zakladateľ firmy Paul F. Iams ako prvý označil psov a mačky predovšetkým za mäsožravce a tomu prispôsobil taktiež výrobu krmív. Značka IAMS sa vyznačuje dlhoročnými výskumami, bezpečnosťou, kvalitou a inovatívnymi receptúrami. IAMS Delights Adult v omáčke v krátkom prehľade: vyvážené kompletné krmivo pre dospelé mačky od 1 roku veku inovatívna receptúra: založená na dlhoročných výskumoch, podporuje celkovú kondíciu vysoký podiel mäsa vrátane rybieho: všetky výrobky značky IAMS sú vyvíjané na základe prirodzených stravovacích návykov mačkovitých šeliem a obsahujú veľké množstvo živočíšnych bielkovín lahodné kompozície chutí: rôzne druhy mäsa vrátane rybieho plnohodnotná lahôdka: dodá mačke všetky dôležité živiny ľahko stráviteľná: zdravá receptúra, ktorá nezaťažuje organizmus a posilňuje obranyschopnosť organizmu prísne bezpečnostné normy: neustále kontroly kvality od výberu surovín až po zabalenie produktu tradičný výrobca: firma založená roku 1946, vďaka dlhoročným skúsenostiam vyrába moderné krmivá zodpovedajúce zdravej výžive Zmiešané balenia obsahujú nasledujúce varianty: Land Mix: 6 x Kuracie a morčacie, 3 x Jahňacie s paprikou, 3 x Hovädzie s pečeňou Land & Sea Mix (3 x 85 g): Kuracie a morčacie, Jahňacie s paprikou, Tuniak s hráškom, Losos a treska Sea Mix (3 x 85 g): Tuniak s hráškom, Losos a treska, Makrela a pstruh, Morské ryby so zelenými fazuľami

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce