Iams Delights Adult Land & Sea 48 x 85 g - v želé

Iams Delights Adult Land & Sea 48 x 85 g - v želé

21.99 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu čo odoberáme od výrobcu IAMS - tento tovar si môžete objednať s extra zľavou za 21.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8710255100395
Do obchodu

Popis

IAMS

Hit z katalógu: od top výrobcu IAMS - tento artikel objednávajte pri práve prebiehajúcej akcii za 21.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

V omáčke alebo v želé: IAMS Delights Adult Land & Sea ponúka Vašim rozmaznaným mačacím maznáčikom rozmanité kompozície chutí z mäsa, rýb a zeleniny. Toto kvalitné krmivo dodá mačke všetky dôležité živiny, ktoré pre zdravý život a dobrú kondíciu potrebuje. Receptúra krmiva je založená na dlhoročných výskumoch a vychádza z prirodzených nutričných návykov mačiek. Všetky varianty obsahujú kvalitné bielkoviny živočíšneho pôvodu. Kompletné krmivo IAMS Delights je vhodné pre dospelé mačky od 1 roku veku, obsahuje najobľúbenejšie suroviny malých šeliem a vyznačuje sa vysokou znášanlivosťou. Krmivo Land & Sea Mix je dostupné v dvoch variantoch - v omáčke alebo v želé. Všetky varianty sú ľahko stráviteľné a majú pozitívny vplyv na tráviaci a imunitný systém. Mäso dopĺňa zelenina, minerálne látky a vitamíny. Krmivo podporuje optimálnu hmotnosť a telesnú kondíciu. Skúsenosti už od roku 1946: Zakladateľ firmy Paul F. Iams ako prvý označil psov a mačky predovšetkým za mäsožravce a tomu prispôsobil taktiež výrobu krmív. Značka IAMS sa vyznačuje dlhoročnými výskumami, bezpečnosťou, kvalitou a inovatívnymi receptúrami. IAMS Delights Adult Land & Sea Mix v omáčke alebo v želé v krátkom prehľade: vyvážené kompletné krmivo pre dospelé mačky od 1 roku veku inovatívna receptúra: založená na dlhoročných výskumoch, podporuje celkovú kondíciu vysoký podiel mäsa vrátane rybieho: všetky výrobky značky IAMS sú vyvíjané na základe prirodzených stravovacích návykov mačkovitých šeliem a obsahujú veľké množstvo živočíšnych bielkovín lahodné kompozície chutí: rôzne druhy mäsa vrátane rybieho plnohodnotná lahôdka: dodá mačke všetky dôležité živiny ľahko stráviteľná: zdravá receptúra, ktorá nezaťažuje organizmus a posilňuje obranyschopnosť organizmu prísne bezpečnostné normy: neustále kontroly kvality od výberu surovín až po zabalenie produktu tradičný výrobca: firma založená roku 1946, vďaka dlhoročným skúsenostiam vyrába moderné krmivá zodpovedajúce zdravej výžive Zmiešané balenia obsahujú 48 x 85 g s nasledujúcimi variantmi: Land & Sea Mix v omáčke: Kuracie a morčacie, Jahňacie s paprikou, Tuniak s hráškom, Losos a treska Land & Sea Mix v želé: Tuniak a sleď, Losos a pstruh, Morčacie a kačacie, Jahňacie s pečeňou

za cenu 21.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce