Hunter mätový snack - výhodné balenie 3 x S (15 ks)

Hunter mätový snack - výhodné balenie 3 x S (15 ks)

3.99 €

Akostný so známou značkou Hunter - tento tovar si môžete zakúpiť v časovej obmedzenej zľave za 3.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4016739436177
Do obchodu

Popis

Hunter

Trendy čo odoberáme od výrobcu Hunter - tento produkt máte na dosah ruky s úžasnou cenovkou 3.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Jednoduchá starostlivosť o zuby - vďaka mätovému snacku pre psov. Mätový snack obsahuje látky, ktoré sa počas hryzenia starajú o zuby. Mätová príchuť má navyše veľmi priaznivý vedľajší účinok - osvieženie dychu psa. Mätový snack je prevenciou zubného kameňa a hnedého povlaku zubov. Neobsahuje dochucovadlá a farbivá Stará sa o zuby Pomáha udržovať svieži dych S mätou Mätový snack veľkosti S: obsah 5 ks, veľkosť cca. 7,5 cm Mätový snack veľkosti M: obsah 2 ks, veľkosť cca. 10 cm Upozornenie: Ak dávate psovi a hlavne šteňatám mladším ako 6 mesiacov maškrty, mali by ste sa uistiť, že ich prehĺtajú dostatočne rozhryzené.

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce