HUNTER lososový olej - 250 ml

HUNTER lososový olej - 250 ml

7.99 €

Práve je za dobrú cenu s osvedčenou značkou Hunter - tento produkt objednáte výhodne za 7.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4016739444202
Do obchodu

Popis

Hunter

Trhom osvedčený produkt, od obľúbenej značky Hunter - tento artikel pořizujte v neopakovateľnej akcii za 7.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Čistý lososový olej od HUNTER zo 100% čerstvých, islandských lososov dodáva kvalitné omega-3 mastné kyseliny, a tým prispieva k zdravej koži a srsti. Mastné kyseliny majú pozitívne účinky i na orgány a tkanivo. Okrem toho podporuje lososový olej HUNTER hojenie rán a pôsobí i proti alergiám, problémom kože a imunitným ochoreniam. Lososový olej od HUNTER môže byť podávaný ako denný doplnok potravy do mačacieho a psieho krmiva. HUNTER lososový olej v znovuuzatvárateľnej alumíniovej fľaši môže byť skladovaný pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Lososový olej HUNTER s objemom 250 ml (pre mačky) a 500 ml (pre psy) má identické zloženie. Lososový olej HUNTER môžete pridávať každý deň do krmiva pre psov a mačky. Lososový olej HUNTER je balený v hliníkovej uzavierateľnej fľaštičke a môžte ho skladovať buď v chladničke alebo i inde pri izbovej teplote. Nevystavovať priamemu slnečnému svetlu. Veterinárne testované! HUNTER je synonymom kvality a funkčnosti - kvalita každého výrobku v kombinácii s atraktívnym dizajnom, vysokovou funkčnosťou a zaistením maximálnej bezpečnosti je pre HUNTER prioritou.

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce