Hunter kostička s mliekom a vápnikom - výhodné balenie 3 x 23 g

Hunter kostička s mliekom a vápnikom - výhodné balenie 3 x 23 g

0.79 €

Spokojnosť prinášajúci od obľúbeného výrobcu Hunter - tento tovar si môžete nechať dodať extra výhodne za 1.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4016739443977
Do obchodu

Popis

Hunter

Kvalitný populárneho výrobcu Hunter - tento tovar si môžete zakúpiť za výhodnú cenu 1.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Doprajte Vášmu miláčikovi starostlivosť o zuby tak, ako sa patrí - kostička Hunter - vyrobená z najlepších surovín. Nová kostička Hunter s vápnikom a mliekom je vyrobená na základe najnovších vedeckých poznatkov z najlepších surovín a bez umelých dochucovadiel či farbív. Kostička s mliekom a vápnikom obsahuje taktiež vlákninu z yuky, ktorá pozitívne ovplyvňuje nielen čistenie zubov, ale taktiež trávenie. Navyše pomáha udržovať svieži dych. Na také čistenie zubov sa bude Váš pes určite tešiť. Kostička s vápnikom a mliekom je v ponuke v dvoch veľkostiach: 23 g: cca. 7,5 cm 54 g: cca. 10 cm

za cenu 1.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce