Hračka Waggler - 1 ks

Hračka Waggler - 1 ks

2.29 €

Vaše možnosti obohacujúce od top značky zooplus Exclusive - tento produkt objednáte za vynikajúcu cenu 0.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 4054651598412
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Trhom osvedčený produkt, od výrobcu zooplus Exclusive - tento tovar si môžete objednať v úžasnej akcii za 0.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Pravdepodobne najpopulárnejšia mačacia hračka: iba zakývajte pestro sfarbenou hračkou a uvidíte, ako sa Vášmu chlpáčovi rozžiaria oči. Vaše ruky zostanú nepoškrabané a Vy sa v pokoji môžete hrať s Vašou mačičkou. Operená hračka pre mačky: S pravým perím, šuštiaca Plastová tyčka Rozmery: Celková dĺžka cca 55 cm Tyč: cca 45 cm Perie: cca 10 cm Poznámka: Ako u akéhokoľvek iného produktu, dohliadajte, prosím, na Vášho maznáčika pri hraní s touto hračkou. Pravidelne produkt kontrolujte a v prípade jeho poškodenia (napr. chýbajúce časti), výrobok vymeňte za iný. V opačnom prípade by sa mohlo Vaše zviera zraniť.

za cenu 0.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce