Hračka pre mačky Joey - 1 kus

Hračka pre mačky Joey - 1 kus

2.79 €

Urobte si radosť: od popredného výrobcu zooplus Exclusive - tento artikel sa na vás teší takmer zadarmo za 2.79 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 4054651804025
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Jedinečná ponuka, čo nám vyrába zooplus Exclusive - tento artikel objednávajte vo výhodnej akcii za 2.79 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Urobte si radosť.

S hračkou pre mačky Joey je o zábavu postarané. Láka mačku k hre niekoľkými rôznymi spôsobmi a navyše vyzerá naozaj krásne. Jedná sa o priehľadnú nádobu v tvare myši, ktorá je plniteľná granulami a maškrtami. Pri hraní prepadávajú malé maškrty skrz tri postranné otvory a odmení tigríka za jeho angažovanosť. Pre interaktívnu zábavu, ktorá nestráca rýchlo svoje čaro, slúžia funkcie, kedy sa hračka znovu sama postaví. Akonáhle sa hračka prevráti, znova sa sama vráti do východiskovej pozície. To motivuje mačku k ďalšiemu "útoku" a polapeniu nepriateľa - a pritom uloviť nejakú tú maškrtu. Hračka pre mačky Joey v krátkom prehľade: Plniteľná interaktívna hračka pre mačky Veselý dizajn: zásobník na snacky v tvare myši Interaktívna zábava: hračka sa znovu sama postaví Veľký plniaci otvor: zásobník možno ľahko naplniť granulami alebo maškrtami Čierne gumové viečko: vyrobené z TPR, odnímateľné Priehľadný zásobník: stav naplnení je dobre viditeľný 3 postranné otvory: uvoľňujú počas hry granule alebo maškrty (max. Ø 1 cm) Objem: 30 ml Farba: čierna / transparentná / červená Materiál: umelá hmota Rozmery: celkovo: Ø 5,5 x v 9 cm 3 otvory: každý cca. Ø 1,2 cm Upozornenie: Pri hre s hračkou majte mačku pod neustálym dohľadom. Pravidelne hračku kontrolujte, či nie je poškodená alebo nechýbajú niektoré časti. V takom prípade hračku vymeňte, aby nedošlo k zraneniu zvieraťa.

za cenu 2.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce