Hill's SP Canine Adult No Grain Chicken - 14 kg

Hill's SP Canine Adult No Grain Chicken - 2,5 kg

13.99 €

Limitovaná edícia produktu značky Hill's Science Plan - tento artikel je v tento okamih v hustej akciu za 13.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 052742025162
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Neodoláte: populárneho výrobcu Hill's Science Plan - tento artikel sa na vás teší extra lacno za 13.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Hill's SP Canine Adult No Grain Chicken je odporúčané veterinármi a obsahuje presne vypočítané množstvo energie, proteínov, vitamínov a minerálov. Receptúra bola špeciálne vyvinutá a je určená pre dospelých psov vo veku 1 - 6 rokov. Pozostáva z 23 % chutného, ľahko stráviteľného kuracieho a morčacieho mäsa, doplneného zeleninou, rastlinnými extraktami a veľkým množstvom vitalizujúcich látok. Neobsahuje umelé arómy, stabilizátory chuti ani farbivá, preto je obzvlášť dobre stráviteľné a vhodné i pre psíkov s alergiami alebo citlivosťou voči strave. Výborná akceptácie krmiva je pozitívne ovplyvnená i obsiahnutými probiotikami. Vláknina z rezkov cukrovej repy a ľanové semienka pomáhajú vyvažovať črevnú mikroflóru a optimalizujú tým i príjem živín. Nenasýtené omega 3 a 6 mastné kyseliny podporujú zdravú a lesklú srsť i pokožku. Vďaka vysokému podielu klinicky testovaných antioxidantov je posilňovaná obranyschopnosť organizmu psíka a sú tak zachycované voľné radikály. Jedná sa o chutné krmivo, ktoré dodá dospelým psom všetko, čo potrebujú pre zdravý a šťastný život. Hill's SP Canine Adult No Grain Chicken - prehľad: Vyvážené suché krmivo pre dospelých psov vo veku medzi 1 - 6 rokmi Bez obsahu obilnín, vhodné i pre alergických psíkov alebo jedincov s intoleranciou voči strave Ideálny výživový profil: skvele vyvážený pomer energie, proteínov, vitamínov a minerálnych látok S 23% hydinového mäsa: ľahko stráviteľné a chutné, dodá potrebné živočíšne bielkoviny Vhodné i pre citlivé žalúdky, dobre stráviteľné: ľahké suroviny a prírodné probiotiká (vláknina z cukrovej repy a ľanové semienka) regulujú činnosť čriev a pomáhajú optimalizovať príjem živín Zdravá pokožka a lesklá srsť: vďaka vysokému podielu nenasýtených omega 3 a 6 mastných kyselín Vysoký obsah antioxidantov: klinicky overené množstvo antioxidantov poskytuje ochranu buniek a podporuje imunitný systém Úplne bez: umelých farbív, konzervantov a aróm

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce