Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb & Rice - 2

Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb & Rice - 2,5kg

14.79 €

Ponuka pre vás: od značky Hill's Science Plan - tento tovar si môžete zaobstarať za vynikajúcu cenu 14.79 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 052742025018
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

V akcii je práve teraz od top výrobcu Hill's Science Plan - tento hit zaobstaráte v bombastické akcii za 14.79 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Aby Vaše šteniatko vykročilo do života tou správnou cestou, potrebuje krmivo s vyváženým obsahom všetkých dôležitých živín. A presne to obsahuje krmivo pre šteňatá Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb Rice. Krmivo, ktoré pomôže Vášmu šteniatku vyrásť v silného a zdravého psa. Krmivo naviac obsahuje antioxidanty, ktoré sú nenahraditeľné pre dlhodobé zdravie. Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb Ricea je vhodné tiež pre gravidné a dojčiace sučky, ktoré potrebujú 2 až 4krát viac energie ako obvykle. Šteňatá môžu dostávať Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb Rice od okamihu, keď prestávajú byť kŕmené materským mliekom až zhruba do 9 mesiacov (u malých rás) resp. do 18 mesiacov (u väčších plemien). Granuly obsahujú všetky živiny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý rast : vápnik a fosfor k stavbe silných kostí, bielkoviny pre silné svaly a esenciálne mastné kyseliny pre zdravú, lesklú srsť. Šteňatá potrebujú viac vápniku a fosforu ako dospelí psi. Krmivo Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb Rice zaisťuje Vášmu šteniatku zdravý štart do dlhého a aktívneho psieho života. Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb Rice je vyvážené krmivo, preto by nemalo Vaše šteňa dostávať žiadne iné ďalšie krmivo (aj keď môžete granuly a konzervu Growth Canine zmiešať alebo striedavo kŕmiť jedným a druhým). Okrem toho musí mať šteňa k dispozícii dostatok čerstvej vody. Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb Rice je vhodné tiež pre gravidné a dojčiace sučky. V tomto štádiu potrebuje fena oveľa väčšie množstvo kalórií, aby mohla dodať šteňatám to najdôležitejšie. Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium Lamb Rice obsahuje: Kvalitné bielkoviny zo zložiek, ktoré sú zdravé Ryža je veľmi dobre stráviteľný zdroj bielkovín Zvýšené množstvo esenciálnych omega-3 a omega-6 mastných kyselín pre zdravú kožu a lesklú srsť Neobsahuje konzervačné látky, farbivá a aromatické látky Neobsahuje pšenicu, pšeničný lepok, hovädzie, mliečne produkty ani ďalšie zložky, ktoré vyvolávajú alergické reakcie Vďaka obsahu kvalitných, dobre stráviteľných zložiek v krmive Hill´s má toto krmivo vyššiu nutričnú hodnotu ako ostatné krmivá a psom stačia menšie dávky. Finančné náklady na krmivo sú tým pádom nižšie. Granuly Puppy resp. Puppy Mini: Viac informácií o konzervách nájdete tu: Hill's Science Plan Puppy 1 Chicken

za cenu 14.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce