Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Large Breed Chicken - 14

Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Large Breed Chicken - 14,5 kg

96.99 €

Jasný hit, od top výrobcu Hill's Science Plan - tento tovar zakúpite pri práve prebiehajúcej akcii za 48.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 052742026084
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Toto si zamilujete: od Hill's Science Plan - tento hit môžete zaobstarať za skvelú cenu 48.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Psy veľkých rás potrebujú špeciálne krmivo. Hill's Canine Puppy pre šteňatá veľkých rás umožňuje Vášmu šteniatku najlepší štart do dlhého psieho života. Krmivo podporuje stavbu svalov a kostí a pomáha k zdravému rastu. Hill's Canine Puppy pre šteňatá veľkých plemien obsahuje antioxidačnú formulu, ktorá pomáha udržovať Vášho psíka zdravého po celý život. Krmivo je obohatené o L-carnitin, ktorý je dôležitý pre stavbu kostí a svalov. Hlavné výhody krmiva Hill's Canine Puppy pre šteňatá veľkých plemien: Hill's Canine Puppy pre šteňatá veľkých plemien bolo vyvinuté špeciálne tak, aby zodpovedalo nutričným nárokom šteniat veľkých rás (váha v dospelosti viac ako 25 kg) vo veku do 1 roku Vyvážené krmivo pre šteňatá veľkých rás Krmivo má nižší obsah tuku a kalórií, takže sa nemôže stať, že šteňatá veľkých rás príliš rýchlo vyrastú Obsahuje zodpovedajúce dávky vápniku pre zdravé kĺby a kosti Hill's Canine Puppy pre šteňatá veľkých plemien obsahuje antioxidačnú formulu, ktorá podporuje funkciu imunitného systému Krmivo je obohatené o L-carnitin, ktorý je nevyhnutný pre silné kosti a svaly a pomáha, aby šteňa vyrástlo v silného a zdravého psa Dobre stráviteľné zložky v krmive pomáhajú redukovať množstvo trusu a pretože je krmivo oveľa výživnejšie ako iné krmivá, tak sa znižujú aj finančné náklady Celkový podiel hydinového mäsa je 55%, z toho 35% kura Vďaka obsahu kvalitných, dobre stráviteľných zložiek v krmive Hill´s má toto krmivo vyššiu nutričnú hodnotu ako ostatné krmivá a psom stačia menšie dávky. Finančné náklady na krmivo sú tým pádom nižšie. Upozornenie: Z dôvodu nižšieho obsahu energie a vápniku NIE JE Hill's Canine Puppy vhodné pre gravidné alebo dojčiace sučky. Tie by mali dostávať Science Plan Canine Puppy.

za cenu 48.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce