Hill's Science Plan Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken - 7 kg

Hill's Science Plan Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken - 1,5 kg

15.99 €

Dnes sme vybrali: od producenta Hill's Science Plan - tento artikel odporúčame s extra zľavou za 15.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 052742017242
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Jedinečná ponuka, od obľúbenej spoločnosti Hill's Science Plan - tento tovar si môžete nechať dodať za perfektnú cenu 15.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Látky, ktoré obsahuje toto suché krmivo pre dospelé mačky, pomáhajú v dosiahnutí zdravej pokožky i lesklej srsti. Naviac je krmivo nápomocné i v regulácii črevnej mikroflóry, ktorú privádza späť do rovnováhy. Preto je toto veterinármi odporúčané krmivo vhodné predovšetkým pre jedincov od 1 roku života, ktorí trpia tráviacími problémami alebo majú sklony k problémom so srsťou či pokožkou. Krmivo neobsahuje umelé farbivá, arómy ani konzervanty, preto je tiež dobre stráviteľné a pozitívne prijímané i veľmi citlivými zvieratami. Hill's Science Plan Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken obsahuje kvalitné živočíšne proteíny z kuraťa a morky. Špeciálna zmes vlákniny podporuje zdravie tráviaceho traktu. Nenasýtené mastné omega 3 a 6 kyseliny a ďalšie pridružené látky sa starajú o pokožku, dopĺňajú prírodné oleje a priepožočiavajú srsti opätovný lesk. Naviac disponuje toto chutné suché krmivo i vysokým obsahom klinicky overených antioxidantov, rovnako ako vyváženým pomerom vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Skrátka kvalitné krmivo, ktoré býva zaradzované i veterinármi a vďaka ktorému bude mať Vaša mačka zdravú pokožku, srsť i tráviacu sústavu. Hill's Science Plan Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken - prehľad: Vyvážené suché krmivo pre mačky od 1 roku života Vhodné nasadiť při dlhodobých tráviacích problémoch alebo problémoch s pokožkou & srsťou Špeciálna zmes vláknin: reguluje funkciu čriev a prispieva k zdravému tráviacemu traktu i spokojnému žalúdku Vysoký obsah omega -3 & -6: nenasýtené mastné kyseliny vedú k jemnej pokožke & lesklej srsti Vyživuje kožu: doplnené o prírodné oleje pokožky, ošetruje ju a dodáva srsti lesk S kuracím & morčacím: chutné a bohaté o cenné živočíšne proteíny Bohaté na vitalizujúce látky: s vitamínmi, minerálmi i stopovými prvkami, rovnako ako s betakaroténom a klinicky overenými antioxidantami pre optimálne zabezpečenie organizmu a silnú obranyschopnosť Bez: umelých farbív, aróm & konzervačných látok, dobrá stráviteľnosť Odporúčané veterinármi: často samotnými veterinármi zaradzované krmivo, ktoré účinkuje

za cenu 15.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce