Hill´s Science Plan Canine Small & Miniature Adult Chicken - 3kg

Hill´s Science Plan Canine Small & Miniature Adult Chicken - 3kg

17.99 €

Najpredávanejšie čo berieme od značky Hill's Science Plan - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za výhodnú cenu 17.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 052742282206
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od popredného výrobcu Hill's Science Plan - tento hit zaobstaráte v časovej obmedzenej zľave za 17.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Receptúra tohto Premium krmiva bola vyladená presne pre potreby psov menších a trpasličích plemien. Táto veterinármi vyvinutá zložka obsahuje vyvážený podiel energie, proteínov, vitamínov a minerálnych látok, ktoré bránia nadmernému príjmu živín a zbytočne tak nezaťažujú organizmus Vášho malého psíka. Okrem toho prinášajú prírodné prísady ako špenát, rajčiny a citrusové plody hodnotné obohatenie v podobe dôležitých látok pre vitalitu. Hill´s Science Plan Adult Small Miniature Kura Morka obsahuje vysoký podiel antioxidantov, ktorých účinky boli klinicky dokázané. Zachycujú voľné radikály a posilňujú spoločne s vitamínmi C a E, ako i s Beta-Karoténom, imunitný obranný systém. Ďalej toto krmivo pomáha udržovať zdravé zuby Vášho psíka. Zdraviu prospešná receptúra, obohatená o ľanové semienko, ktoré reguluje trávenie, sa stará o jednoduchú stráviteľnosť a príjem všetkých obsiahnutých látok. Hill´s Science Plan Adult Small Miniature Kura Moriak - prehľad: Kompletné krmivo pre psov menších a trpasličích plemien vo veku od 1 do 6 rokov s priemernou úrovňou aktivity Vyvážené zloženie živín: presne odmeraný podiel energie, proteínov, vitamínov a minerálnych látok pre potreby menších psov Viac než 50% hydinového: z toho 34% kuracie a 4% morčacie, ľahké a lahodné Podporuje imunitný systém: s vitamínom E, Beta-Karoténom a klinicky overenými antioxidantmi, ktoré posilňujú ochranu buniek Ochrana zubov: receptúra prispieva k zdraviu zubov Zdravá koža: obsiahnuté látky podporujú zdravú kožu a srsť Významný mix dôležitých látok pre vitalitu: s vitamínmi, minerálnymi látkami, stopovými prvkami a hodnotnými výťažkami z ovocia a zeleniny S ľanovým semienkom: ľahko stráviteľná receptúra, pre vyvážené trávenie Bez umelých prísad: žiadne chemické farbivá a dochucovadlá

za cenu 17.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce