Hill's Science Plan Adult Urinary Health Sterilised Cat Chicken - 3 kg

Hill's Science Plan Adult Urinary Health Sterilised Cat Chicken - 3 kg

25.99 €

Poctivý výrobok, čo odoberáme od výrobcu Hill's Science Plan - tento artikel čaká na vás s VIP zľavou pre každého za 25.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 052742003771
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Tradičný bestseller, od top značky Hill's Science Plan - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 25.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Dôverujte krmivu, ktoré odporúčajú sami veterinári: Vyvážené suché krmivo Hill's Science Plan Adult Urinary Health Sterilised Cat kuracie pôsobí preventívne proti ochoreniam močových ciest u sterilizovaných a dospelých mačiek vo veku 1 - 6 rokov a navyše má lahodnú chuť. Od obličiek až po močový mechúr: Hlavne sterilizované mačky sú náchylné na ochorenia močových ciest a mali by preto dostávať špeciálnu stravu. Obličky hrajú v tele dôležitú úlohu, lebo zbavujú krv odpadových látok. Správne vyvážený pomer živín prispieva k dobrej kondícii obličiek. Taktiež močový mechúr je veľmi dôležitý. Ak je všetko v poriadku, znamená to jediné: menej nehôd mimo mačacej toalety. Hill's Science Plan Adult Urinary Health Sterilised Cat kuracie prispieva k zdraviu močových ciest, lebo obsahuje vyvážené množstvo živín, minerálov a vitamínov a neobsahuje žiadne umelé farbivá, ochucovadlá či konzervačné látky. Prednosti krmiva Hill's Science Plan Adult Urinary Health Sterilised Cat kuracie: kompletné krmivo pre dospelé mačky vo veku 1 - 6 rokov prevencia ochorenia močových ciest: ideálne pre sterilizované mačky veľké množstvo hydinového mäsa (52 %): chutí i prieberčivým mačkám vyvážený pomer živín: rovnováha vitamínov, minerálnych látok, energie a bielkovín optimálne množstvo minerálov pre zdravé obličky bez umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok

za cenu 25.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce