Hill's Science Plan Adult 1-6 Perfect Weight Mini Chicken - 6 kg

Hill's Science Plan Adult 1-6 Perfect Weight Mini Chicken - 6 kg

59.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, s preslávenou značkou Hill's Science Plan - tento produkt objednáte s úžasnou cenovkou 31.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 052742366302
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Veľmi obľúbený produkt s trendy značkou Hill's Science Plan - tento artikel je v tento okamih v hustej akciu za 31.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Negatívne dôsledky obezity u psov sú často podceňované. Nadváha znižuje vitalitu a zjavne znižuje i dlhovekosť Vášho psa. Tu pracuje Hill's Science Plan Adult 1-6 Perfect Weight Mini Chicken prirodzeným spôsobom k náprave: So svojou klinicky testovanou formulou pomáha toto špeciálne krmivo Vášmu malému psovi tak, že získa optimálnu váhu a pomáha ju dlhodobo udržať. Tak je možné zdravotné problémy obmedziť alebo úplne zabrániť chorobám ako je diabetes mellitus, pankreatitída, artritída a kožné ochorenia či znížená pohyblivosť. Dôvod, prečo je Váš pes náchylný na pribúdanie na váhe, môže mať mnoho príčin. Vo väčšine prípadov môže za nadváhu nadmerné kŕmenie a zároveň podávanie príliš mnoho odmien, ako i malé množstvo pohybu. Taktiež metabolizmus môže byť pozmenený po kastrácii v pokročilom veku alebo u niektorých plemien môže hrať úlohu i genetika. Prísne diéty vedú obvykle k frustrácii a po prvom úspechu zo straty hmotnosti často nasleduje „jojo-efekt“. Špeciálna receptúra so zníženým obsahom tuku Hill's Science Plan Adult 1-6 Perfect Weight Mini Chicken zaisťuje, že sa Váš pes bude cítiť plný a spokojný bez toho, aby prijal príliš mnoho kalórií. Znížený obsah tuku so 16% kuracieho mäsa, zmes vláknin, bielkovín, vitamínov a stopových prvkov robia z týchto granúl vyvážené krmivo so všetkými základnými živinami. L-karnitín zvyšuje metabolizmus a pomáha znižovať tukové zásoby. Prebiotické vlákna pomáhajú tráviacemu traktu. Podporuje dobré baktérie a pôsobí proti šíreniu patologických baktérií, čím uprednostňuje vyváženú črevnú mikroflóru. Navyše pomáha zvýšená hladina omega 3 a omega 6 mastných kyselín zvýšeniu zdravia kože a srsti Vášho psa. Tak uľahčíte príjem jednoducho zabalených granúl. Hill's Science Plan Adult 1-6 Perfect Weight Mini Chicken v skratke: Špeciálne krmivo pre dospelých psov malých plemien Optimalizované pre miernu nadváhu alebo pre psov náchylných k obezite, taktiež vhodné pre seniorov a kastrovaných psov Light-formula: so 16% ľahkého kuracieho mäsa a s nízkym obsahom tuku i nízkym obsahom kalórií Klinicky otestovaná receptúra: pomáha Vášmu psovi znovu získať ideálnu váhu a udržať si ju Vyhnúť sa zdravotným problémom kvôli obezite: redukcia alebo zamedzenie diabetes mellitus, kožných ochorení, artritídy a zníženia pohyblivosti, ako i pankreatitídy Bez frustrácie z diéty: nabudzuje pocit sýtosti , psi môžu byť stále kŕmení bez „jojo-efektu“ S L-karnitínom: podporuje látkovú výmenu a pomáha znižovať tukové zásoby Prebiotické vlákna: uľahčujú príjem živín a podporujú vyváženú črevnú mikroflóru Ľanové semienko: vysoký obsah omega 3 a omega 6 mastných kyselín, podporuje zdravie kože a srsti Malé granuly: uľahčujú príjem potravy, ideálne pre malých psov Prírodné prísady: bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervačných látok Dlhší a šťastnejší život: bolo preukázané, že psy s ideálnou hmotnosťou majú vyššiu priemernú dĺžku života, sú aktívnejší a vitálnejší

za cenu 31.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce