Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Medium Chicken - 2

Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Medium Chicken - 14 kg

104.99 €

Hit z katalógu: od populárneho výrobcu Hill's Science Plan - tento artikel odporúčame s VIP zľavou pre každého za 54.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 052742026138
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Výnimočný tovar, od spoločnosti Hill's Science Plan - tento artikel je v túto chvíľu extra výhodne za 54.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Nové krmivo Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Medium Chicken sú vyvážené granuly, ktoré podporujú aktívnu pohyblivosť a zdravie kĺbov. Kvalitné omega-3 mastné kyseliny a rybí tuk sú dôležité zložky k udržovaniu zdravého kĺbového tkaniva a k ukľudneniu napadnutého tkaniva kĺbov. Psy veľkých rás, ako napríklad labradorský retríver a nemecký ovčiak, patria k rasám s veľmi vysokým rizikom ochorenia kĺbov. Ale problémy s kĺbmi sa nevyhýbajú ani iným rasám psov. Príznaky sa môžu objaviť už u mladých psov a s vekom sa zhoršujú. Pohyblivosť domácich zvierat považujú majitelia za jeden z troch najdôležitejších faktorov pre ich zdravie - dôležitejší faktor ako ich váha. Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Medium Chicken je špeciálne vyvinuté krmivo, ktoré udržuje a podporuje zdravie kĺbov. Hill's Canine Mobility je kompletné krmivo pre dospelých psov stredných rás (od 1 roku života a starších). Toto krmivo má vyvážený obsah energie, bielkovín, vitamínov a minerálov a nedochádza k prezásobovaniu živinami. Umelé konzervačné látky, dochucovadlá a farbivá nie sú v krmive zámerne obsiahnuté. Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Medium Chicken bolo vyvinuté tak, aby vyhovovalo potrebám psov, ktorí majú problémy s kĺbmi Vyvážené zloženie živín je optimálne pre ďalšie kŕmenie týmto krmivom Podporuje pohyblivosť, ohybnosť kĺbov a ľahkosť pohybu Omega-3 mastné kyseliny v štvornásobnom množstve (v porovnaní s Hill's Canine Advanced Fitness) podporujú udržanie pohyblivých kĺbov Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Medium Chicken obsahuje Superior Antioxidant formulu od Hill's, ktorá podporuje imunitný systém psa Vysoký podiel EPA (eikosapentaenová kyselina) Vyvážené krmivo výborne chutí Optimálne granuly, prispôsobené veľkosti psov Kvalitné, dobre stráviteľné zložky v Hill's spôsobujú, že jedna miska krmiva Science Plan má vyššiu výživnú hodnotu ako miska obyčajného krmiva, takže celkové náklady na kŕmenie s Hill's sú nižšie, ako by ste očakávali.

za cenu 54.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce