Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Large Breed Chicken - 14 kg

Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Large Breed Chicken - 14 kg

104.99 €

Obľúbený produkt od populárnej značky Hill's Science Plan - tento produkt doručujeme výhodne za 54.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 052742026015
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od výrobcu Hill's Science Plan - tento tovar si môžete zakúpiť vo výhodnej akcii za 54.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Large Breed Chicken sú vyvážené granuly, ktoré podporujú aktívnu pohyblivosť a zdravie kĺbov. Kvalitné omega-3 mastné kyseliny a rybí tuk sú dôležité zložky k udržaniu zdravej kĺbovej tkaniny a k ukľudneniu napadnutej tkaniny kĺbov. Psy veľkých rás, ako napríklad labradorský retríver a nemecký ovčiak, patria k rasám s veľmi vysokým rizikom ochorenia kĺbov. Avšak problémy s kĺbmi sa nevyhýbajú ani iným psom. Príznaky sa môžu objaviť už u mladých psov a vekom sa môžu zhoršovať. Pohyblivosť domácich zvierat považujú majitelia za jeden z troch najdôležitejších faktorov pre zdravie - dôležitejší ako váha. Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Large Breed Chicken je špeciálne vyvinuté krmivo, ktoré udržuje a podporuje zdravie kĺbov. Hill's Canine Mobility je kompletné krmivo pre dospelých psov veľkých rás od 25 kg (od 1 roku života a starších). Toto krmivo má vyvážený obsah energie, bielkovín, vitamínov a minerálov a nedochádza k prezásobovaniu živinami. Umelé konzervačné látky, dochucovadlá, farbivá nie sú v krmive zámerne obsiahnuté. Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Large Breed Chicken bolo vyvinuté tak, aby vyhovovalo potrebám psov, ktorí majú problémy s kĺbmi Vyvážené zloženie živín je optimálne pre dlhšiu dobu kŕmenia týmto krmivom Podporuje pohyblivosť, ohybnosť kĺbov a ľahkosť pohybu Omega-3 mastné kyseliny v štvornásobnom množstve (v porovnaní s Hill's Canine Advanced Fitness) podporujú udržanie pohyblivých kĺbov a pohyblivosti Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Mobility Large Breed Chicken obsahuje Superior Antioxidant formulu od Hill's, ktorá podporuje imunitný systém Vysoký podiel EPA Vyvážené krmivo výborne chutí dospelým psom Optimálne granuly, prispôsobené veľkosti psom Kvalitné, dobre stráviteľné zložky v Hill's spôsobujú, že jedna miska krmiva Science Plan má vyššiu výživnú hodnotu ako miska obyčajného krmiva, takže celkové náklady na kŕmenie s Hill's sú nižšie, ako ste očakávali.

za cenu 54.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce