Hill's Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness Large Breed Chicken - ako doplnok: 6 x 354 g Stews Chicken & Vegetables

Hill's Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness Large Breed Chicken - ako doplnok: 6 x 354 g Stews Chicken & Vegetables

15.99 €

Neodoláte: s akostnou značkou Hill's Science Plan - tento artikel nakupujte vo výhodnej akcii za 15.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 052742022437
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Prvotriedný originálne od labelu Hill's Science Plan - tento tovar si môžete nechať dodať v úžasnej akcii za 15.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Krmivo Hill's Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness Large Breed s kuracím mäsom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby spĺňalo nutričné nároky psov veľkých rás (nad 25 kg). Granuly obsahujú všetky dôležité živiny a antioxidanty (tzv. biologické antioxidanty), ktoré udržujú Vášho psa zdravého. Naviac krmivo psom výborne chutí. Hill's Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness Large Breed s kuracím zodpovedá nutričným požiadavkám psov veľkých rás medzi 1 a 6 rokom, ktorých váha predstavuje viac ako 25 kg. Psy obrovských plemien, ktorí vážia viac ako 50 kg, sú už od 5 rokov veku považovaní za seniorov. Prídavok L-carnitinu pomáha udržovať optimálnu váhu Glucosamin hydrochlorid a chondroitin sulfát sú prírodné stavebné látky kĺbov, udržujú ich zdravé a podporujú celkovú pohyblivosť veľkých psov Dobre stráviteľné zložky pre optimálny príjem živín Kvalitné proteíny podporujú udržanie štíhlej postavy Hill's Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness Large Breed s kuracím obsahuje jedinečnú zmes antioxidantov, ktoré podporujú imunitný systém Celkový podiel hydinového mäsa je 30%, z toho 20% kura Vďaka obsahu kvalitných, dobre stráviteľných zložiek v krmive Hill´s má toto krmivo vyššiu nutričnú hodnotu ako ostatné krmivá a stačia tak menšie dávky. I finančné náklady na krmivo sú tým nižšie. Granuly: Viac informácií o konzervách nájdete tu: Hill's Science Plan Adult 1-6 Healthy Cuisine Stews Chicken Vegetables

za cenu 15.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce