Hill's Prescription Diet z/d Food Sensitivities Original - 2 kg

Hill's Prescription Diet z/d Food Sensitivities Original - 4 kg

38.99 €

Špičkový tovar, s osvedčenou značkou Hill's Prescription Diet - tento artikel je tu pre vás po zlacnenie za 38.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 052742022611
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Poctivý výrobok, čo nám dodáva Hill's Prescription Diet - tento tovar si môžete nechať dodať za takmer veľkoobchodnú cenu 38.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Hill´s Prescription Diet ponúka celý rad klinicky overených, terapeutických krmív, ktoré sa používajú na liečbu rôznych chorôb. Hill's Prescription Diet Feline Z/D Allergy & Skin Care - pre alergikov môžu byť kŕmené mačky s kožnými problémami, ktorých pôvodom je potravinová alergia / intolerancia. Hill's Prescription Diet z/d Food Sensitivities Original - pre alergikov má nasledujúce výhody: Vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín je o kožu a srsť postarané Vysoký obsah antioxidantov pomáha neutralizovať škodlivé voľné radikály Alergie a potravinová intolerancia, ale taktiež negatívne reakcie na potraviny, môžu predstavovať u Vašej mačky závažné problémy s kožou a žalúdkom. Spravidla je to spôsobené negatívnou reakciou na určitú bielkovinu v krmive. Iba Hill's Prescription Diet Feline z/d má systém hydrolyzovaných bielkovín. Tým sa znižuje a zabraňuje alergia na určité potraviny. U väčšiny mačiek sú alergie spôsobované hovädzím mäsom, mliečnymi produktmi a rybami. Hill's Prescription Diet Feline z/d neobsahuje žiadne z látok, ktoré tieto alergie spôsobujú. Toto krmivo môžu užívať i mačky s rôznymi alergiami. Indikácie: Alergie na krmivo a intolerancie Svrbenie produkujúce dermatitídu a / lebo chronický zápal stredného ucha Chronická gastroenteritída a / lebo kolitída Kontraindikácie: Nie je vhodné pre rastúce mačky Nie je vhodné pre gravidné alebo dojčiace mačky Neodporúča sa pri súčasnom podávaní krmív s kyselinou močovou 100% záruka dobrej chuti - Váš maznáčik ho bude milovať Hill´s Prescription Diet produkty sú vyrobené výhradne z vysoko kvalitných ingrediencií a majú skvelú chuť. Váš maznáčik bude Hill´s Prescription Diet milovať, to poukazuje na 100% záruku chuti.

za cenu 38.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce