Hill's Prescription Diet w/d Digestive/Weight Management s kuracím - 5 kg

Hill's Prescription Diet w/d Digestive/Weight Management s kuracím - 5 kg

35.99 €

Váš obľúbený tovar, od top výrobcu Hill's Prescription Diet - tento hit môžete získať za mimoriadne nízku cenu 35.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 052742432809
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Hit z katalógu: od značky Hill's Prescription Diet - tento artikel je tu pre vás za skvelú cenu 35.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Už sa tešíte na svoju objednávku?

Hill's Prescription Diet ponúka širokú škálu klinicky overených liečebných krmív, ktoré sa používajú k liečbe rôznych chorôb. Hill's Prescription Diet w/d Digestive/Weight Management s kuracím je suché krmivo, poskytujúce dlhodobé riešenie k udržaniu ideálnej hmotnosti mačiek po jej úspešnom znížení. Toto krmivo je užitočné pri ochoreniach ako je diabetes mellitus alebo hyperlipidémia, na ktorú reagujú mačky citlivé na vlákninu. Obsah tuku a kalórií je znížený, vysoký obsah vlákniny zaisťuje pocit sýtosti a reguluje vyprázdňovanie. L-karnitín stimuluje látkovú výmenu tukov, znižuje tak telesné tukové zásoby a pomáha udržiavať svalovú hmotu. Vysoký podiel antioxidantov pomáha neutralizovať škodlivé, voľné radikály. Naviac podporuje zdravie močových ciest. Indikácie: Udržanie ideálnej telesnej hmotnosti po jej úspešnom znížení Ochorenia závislé na vláknine: diabetes mellitus, hyperlipidémia, kolitída a zápcha Hyperlipidémia (len granule) Zníženie struvitových kameňov súvisiacich s FLUTD u mačiek, ktoré sú náchylné k obezite Kontraindikácie: Mačiatka Gravidné a dojčacie mačky Mačky, ktorým sú zároveň podávané prostriedky na reguláciu kyslosti moču Mačky oslabené, s podváhou alebo dehydratované 100% záruka chuti - Váš maznáčik ju bude milovať Hill's Prescription Diet výrobky sú výhradne z veľmi kvalitných surovín a majú skvelú chuť. Hill's je presvedčený, že Váš maznáčik bude Hill's Prescription Diet milovať a podporuje preto tieto produkty so 100% zárukou chuti.

za cenu 35.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce