Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction s kuracím - 5 kg

Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction s kuracím - 5 kg

69.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od firmy Hill's Prescription Diet - tento tovar zakúpite v perfektnej akcii za 35.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 052742431802
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Radosť prinášajúci s preslávenou značkou Hill's Prescription Diet - tento tovar si môžete zaobstarať za takmer veľkoobchodnú cenu 35.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Urobte si radosť.

Hill's Prescription Diet ponúka širokú škálu klinicky overených liečebných krmív, ktoré sa používajú k liečbe rôznych chorôb. Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction s kuracím je špeciálne určený pre mačky s nadváhou a používa sa k redukcii váhy. Obezita obmedzuje Vašu mačku nielen v pohybe, ale tiež v súvisiacich sekundárnych ochoreniach, ako je diabetes mellitus alebo ochorenie srdca. V dôsledku toho sa znižuje i dĺžka života. Obsah kalórií a tuku bol v tomto krmivu redukovaný, preto obsahuje vysoký podiel vlákniny, ktorá zaisťuje pocit sýtosti. Pridaný L-karnitín stimuluje zvýšenie látkovej výmeny tukov, čo znižuje tukové zásoby a podporuje zachovanie svalovej hmoty. Vysoký obsah antioxidantov pomáha neutralizovať škodlivé voľné radikály. Indikácie: Nadváha S vlákninou súvisiace ochorenia obéznych mačiek: diabetes mellitus, kolitída a zápcha Hyperlipidémia Kontraindikácie: Mačky vo vývine Gravidné a dojčacie mačky Mačky, ktoré sú oslabené, s podváhou alebo dehydratované, prípadne so zvýšenými nárokmi na energiu 100% záruka chuti - Váš maznáčik ju bude milovať Hill's Prescription Diet výrobky sú výhradne z veľmi kvalitných surovín a majú skvelú chuť. Hill's je presvedčený, že Váš maznáčik bude Hill´s Prescription Diet milovať a podporuje preto týto produkty so 100% zárukou chuti.

za cenu 35.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce