Hill's Prescription Diet m/d Diabetes/Weight Management Original - ako doplnok: 6 x 156 g m/d Diabetes/Weight Original

Hill's Prescription Diet m/d Diabetes/Weight Management Original - výhodné balenie 2 x 5 kg

36.99 €

Neodoláte: od populárneho výrobcu Hill's Prescription Diet - tento artikel pořizujte pri práve prebiehajúcej akcii za 72.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 052742551609
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od obľúbenej spoločnosti Hill's Prescription Diet - tento produkt predávame vo výpredajové akciu za 72.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Nadváha môže spôsobiť mačke problémy, obmedziť jej pohyblivosť a znížiť dĺžku jej života. Rovnako ako u ľudí je nadváha spôsobená vysokým kalorickým príjmom v spojení so zníženým pohybom. Obezita môže spôsobiť vážne zdravotné problémy, ako napríklad: ochorenie srdca zápaly kĺbov cukrovku Krmivo Hill's Prescription Diet Feline M/D bolo špeciálne vyvinuté pre mačky trpiace nadváhou, obezitou či cukrovkou. Znížený obsah tukov a vysoký podiel bielkovín môžu mačke napomôcť k redukcii jej hmotnosti. Zo všetkých diétnych krmív obsahuje Hill's Prescription Diet Feline m/d najvyšší obsah L-karnitínu a lysínu, čo podporuje spaľovanie tukov a udržanie svalovej hmoty. Hill's Prescription Diet Feline M/D nie je vhodné pre: mačiatka gravidné či dojčiace mačky pre mačky s poruchami obličiek Pre ďalšie informácie a možnosti liečby Vašej mačky sa obráťte na Vášho veterinára. Viac informácií o konzervách nájdete tu: Hill's Prescription Diet m/d Diabetes/Weight Management Original

za cenu 72.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce