Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care s kuracím - 24 x 85 g (kuracie)

Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care s kuracím - 24 x 85 g (kuracie)

10.29 €

V zľave je od obľúbenej značky Hill's Prescription Diet - tento produkt posielame takmer zadarmo za 19.49 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 052742118710
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Perfektný od top značky Hill's Prescription Diet - tento artikel musíte mať s výnimočnou zľavou za 19.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Dbajte na nasledujúce pokyny: Začnite s podávaním diétneho veterinárneho krmivá až po konzultácii s veterinárom. Počas doby podávania diétneho veterinárneho krmiva by mala Vaša mačka podstúpiť pravidelné veterinárne prehliadky (každých 6 mesiacov). Ak sa zdravotný stav Vášho zvieraťa zhorší, okamžite vyhľadajte veterinára. Vložením vybraného diétneho krmiva do nákupného košíka potvrdzujete, že ste sa zoznámili s vyššie uvedenými pokynmi a rozumiete im. Šťavnaté krmivo Prescription Diet k/d Kidney Care značky Hill's bolo vyvinuté špeciálne pre dospelé mačky trpiace chronickou alebo akútnou nedostatočnosťou obličiek. Vďaka zníženému obsahu fosforu a bielkovín podporuje činnosť obličiek. Toto klinicky testované krmivo tak eliminuje problémy s obličkami a zvyšuje kvalitu tohto orgánu. Diétne kompletné krmivo je vhodné taktiež pre zvieratá trpiace srdcovou nedostatočnosťou, urolitiázou alebo cystolithiázou. Lahodné krmivo s delikátnymi kúskami mäsa v omáčke obsahuje znížené množstvo bielkovin, ktoré sú ale veľmi kvalitné. Kuracie alebo hovädzie mäso či losos a sušený bielok slúži ako zdroj cenných aminokyselín. Mäso je doplnené vyváženým pomerom vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov, ďalej betakaroténom a esenciálnymi mastnými kyselinami. Dochádza tak k posilneniu imunitného systému a podpoee všetkých životne dôležitých funkcií. Kvalitné krmivo, ktoré odporúčujú zverolekári a ktoré účinným spôsobom podporuje zdravie obličiek. Indikácie: Chronické ochorenia obličiek (všetky IRIS štádia) Srdcová nedostatočnosť Urolitiáza a cystolithiáza Kontraindikácie Mačiatka Gravidné a dojčiace mačky Mačky trpiace nedostatkom sodíka Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care krmivo pre mačky v krátkom prehľade: Diétne kompletné krmivo pre dospelé mačky Špeciálne vyvinuté pre mačky trpiace chronickou alebo akútnou nedostatočnosťou obličiek Podporuje činnosť obličiek: receptúra s nízkym obsahom fosforu a bielkovín Kvalitné bielkoviny: podľa druhu s kuracím, hovädzím alebo lososom a sušeným bielkom, s veľmi cenným profilom aminokyselín Zvýšená kvalita života: obsiahnuté suroviny eliminujú problémy s obličkami a posilňujú imunitný systém Vyvážené a bohaté na životne dôležité látky: obohatené vitamínmi, minerálnymi látkami, stopovými prvkami a betakaroténom, pre optimálnu telesnú konštitúcii a zvýšenú obranyschopnosť organizmu Vysoká znášanlivosť: jemné kúsky mäsa v delikátnej omáčke Praktické balenie vo forme kapsičiek: pre bezproblémové a hygienické dávkovanie Odporúčané veterinármi: jedno z klinicky overených krmív, ktoré veterinári najčastejšie predpisujú

za cenu 19.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce