Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care Original - 2 kg

Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care Original - 12 kg

114.99 €

Vynikajúci od známeho výrobcu Hill's Prescription Diet - tento hit zaobstaráte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 59.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 052742918204
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Trhom osvedčený produkt, od obľúbenej spoločnosti Hill's Prescription Diet - tento artikel je tu pre vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 59.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

Dbajte prosím na nasledujúce pokyny: Kŕmte Vášho psa veterinárnym krmivom až po dohode s Vaším veterinárom. Počas kŕmenia veterinárnym krmivom by ste mali pravidelne (každých 6 mesiacov) dochádzať k veterinárovi na kontrolu. Ak sa zdravotný stav Vášho zvieraťa zhorší, poraďte sa neodkladne s veterinárom. S vložením vybraného veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že ste vyššie uvedené pokyny čítali a vzali ich na vedomie. Hill's Prescription Diet Canine k/d Kidney Care Original je krmivo vyvinuté špeciálne pre dospelých psov s ochorením obličiek. Podporuje funkciu obličiek vďaka nízkemu obsahu fosforu a bielkovín. Klinicky overené krmivo prispieva k úľave od ťažkosti s obličkami, podporuje lepšiu kvalitu života a jeho dĺžku. Dietetická kompletná výživa je vhodná na použitie pri chronickom alebo akútnom zlyhaní obličiek, pri leishmanióze a pri srdcových ťažkostiach v počiatočnej fáze. Chutné suché krmivo má znížený obsah veľmi kvalitných bielkovín. Hrachová bielkovina a celé sušené vajcia dodávajú hodnotné aminokyseliny. Navyše obsahuje vyváženú zmes vitamínov, minerálov, stopových prvkov, betakaroténu a prírodných antioxidantov. Tým sú kompletne podporené vitálne funkcie Vášho psa, ktorý si môže vypestovať silný imunitný systém. Vysoko kvalitné krmivo predpisované veterinármi, ktoré účinne pomáhajú psom posilniť zdravie obličiek. Indikácie: Chronické ochorenie obličiek (všetky IRIS štádia) Obličková forma leishmaniózy Srdcové ťažkosti (skoré štádia) Kontraindikácie: Mačky Šteňatá Gravidné a dojčiace feny Psy s hyperlipidémiou alebo pankreatitídou, alebo anamnézou či rizikom pankreatitídy. Hill's Prescription Diet Canine k/d Kidney Care Original v prehľade: Dietetické kompletné krmivo pre dospelých psov Špeciálne vyvinuté pre psov s chronickým alebo akútnym zlyhaním obličiek Podporuje funkcie obličiek: receptúra so zníženým obsahom fosforu a proteínu Vysoko kvalitné bielkoviny: zo sušeného celého vajca a hrachu, s obzvlášť cenným profilom aminokyselín Zlepšuje kvalitu života: prísady môžu uľaviť od problémov s obličkami a podporiť tak dĺžku života S L-karnitínom: môže podporiť látkovú výmenu a spaľovanie tukov Vyvážené a bohaté na vitálne látky: s vitamínmi, minerálmi, stopovými prvkami, ako sú Betakarotén a prírodné antioxidanty, pre optimálnu telesnú kompozíciu a silnú obranyschopnosť Odporúčané veterinármi: klinicky účinné krmivo, ktoré je často predpisované veterinármi

za cenu 59.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce