Hill's Prescription Diet j/d Joint Care s kuracím - 2 kg

Hill's Prescription Diet j/d Joint Care s kuracím - 12 kg

117.99 €

Prvotriedný od kvalitnej značky Hill's Prescription Diet - tento produkt kúpite v akcii za 59.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 052742918303
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Diskontný od značky Hill's Prescription Diet - tento produkt obchodujeme za bombastickú cenu 59.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Dbajte prosím na nasledujúce pokyny: Kŕmte Vášho psa veterinárnym krmivom až po dohode s Vaším veterinárom. Počas kŕmenia veterinárnym krmivom by ste mali pravidelne (každých 6 mesiacov) dochádzať k veterinárovi na kontrolu. Ak sa zdravotný stav Vášho zvieraťa zhorší, poraďte sa neodkladne s veterinárom. S vložením vybraného veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že ste vyššie uvedené pokyny čítali a vzali ich na vedomie. Hill's Prescription Diet j/d Joint Care s kuracím bolo vyvinuté špeciálne pre dospelých psov s ochorením kĺbov a chrupaviek. Vďaka obzvlášť vysokému obsahu EPA, omega 3 mastných kyselín a vitamínu E, podporuje toto kompletné diétne krmivo látkovú výmenu kĺbov a je vhodné pri osteoartritíde. Glukosamín a chondroitín podporujú stavbu chrupavky a pohyblivosť kĺbov. Klinicky overené kŕmenie, ktoré prispieva k väčšej mobilite a vitalite. Chutné suché krmivo obsahuje 10 % kuracieho mäsa, ktoré mu dodáva cenné živočíšne bielkoviny. L-karnitín môže podporiť látkovú výmenu a spaľovanie tukov. Receptúra pomáha udržať štíhlu, silnú svalovú hmotu Vášho psa. Počas iba 21 dní uvidíte, ako bude Váš pes behať a skákať. Vysoko kvalitné krmivo predpisované veterinármi pomôže Vášmu psíkovi k udržaniu zdravých kĺbov. Indikácie: K podpore látkovej výmeny kĺbov u dospelých psov s osteoartritídou Kontraidikácie: Mačky Šteňatá Gravidné a dojčiace feny Hill's Prescription Diet j/d Joint Care s kuracím Diétne kompletné krmivo pre dospelých psov Špeciálne vyvinuté pre psov s osteoartritídou a ochorením kĺbov a kĺbových chrupaviek Podporuje látkovú výmenu kĺbov: receptúra s vysokým obsahom EPA, omega 3 mastných kyselín a vitamínu E S chondroitínom a glukosamínom: podporujú stavbu chrupavky a synoviálnej tekutiny 10 % kuracieho mäsa a L-karnitín: pre štíhlu a silnú svalovú hmotu Viac pohyblivosti už v 21 dňoch: viditeľné výsledky Vyvážené a bohaté na vitálne látky: s vitamínmi, minerálmi, stopovými prvkami, ako sú Betakarotén a prírodné antioxidanty, pre optimálnu telesnú kompozíciu a silnú obranyschopnosť Odporúčané veterinármi: klinicky účinné krmivo, ktoré je často predpisované veterinármi

za cenu 59.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce