Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care s kuracím - 2kg

Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care s kuracím - 2kg

15.99 €

Obľúbený produkt od Hill's Prescription Diet - tento produkt doručujeme za skvelú cenu 15.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 052742865201
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Práve je za dobrú cenu od top značky Hill's Prescription Diet - tento tovar si môžete nechať dodať za úžasnú cenu 15.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Hill´s Prescription Diet ponúka celý rad klinicky preverených terapeutických krmív, ktoré sa používajú na liečbu rôznych zdravotných problémov. Hill's Prescription Diet Canine I/D poskytuje kompletné a vyvážené krmivo pre dospievajúcich a dospelých psov. Hill's Prescription Diet Canine I/D Digestive Care je diétne krmivo pre psov, ktoré môže byť použité pri črevných problémoch. Krmivo zlepšuje nedostatočné trávenie pri exokrinnej pankreatickej insificiencii. Zložky prítomné v krmive sú ľahko stráviteľné a obsah tuku znížený, takže toto krmivo je taktiež ideálne ako krmivo pri zotavení po chirurgickom zákroku a po ťažkých ochoreniach. Zvýšený obsah elektrolytov a cenné antioxidanty naviac podporujú zdravie Vášho psa. Indikácie: gastrointestinálne poruchy: gastritis, enteritis, kolitida (najčastejšou príčinou napr. hnačky, malabsorpcie a nadmerného množstva baktérií) zotavenie po gastrointestinálnom chirurgickom zákroku zotavenie z drobných chirurgických zákrokov a oslabujúcich ochorení exokrinná pankreatická nedostatočnosť akutná pankreatitída nadúvanie (žalúdočná dilatácia a volvulus) pokrytie potrieb šteniat Kontraidnikácie: psy s retenciou sodíka mačky 100% záruka chuti - váš miláčik bude krmivo milovať Krmiva Hill's Prescription Diet sú vyrobené výhradne z vysoko kvalitných surovín a majú vynikajúcu chuť. Hill´s je presvedčený o tom, že Váš miláčik bude krmivo milovať, a preto propaguje tieto výrobky so 100% zárukou chuti. Viac informácií o konzervách nájdete tu: Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care s morčacím

za cenu 15.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce