Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care s kuracím - 12 x 85 g

Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care s kuracím - 12 x 85 g

19.49 €

Váš obľúbený tovar, s trendy značkou Hill's Prescription Diet - tento tovar si môžete kúpiť za skvelú cenu 10.29 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 052742118918
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Obľúbený produkt s trendy značkou Hill's Prescription Diet - tento artikel pořizujte s unikátnou zľavou za 10.29 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Dbajte na nasledujúce pokyny: Začnite s podávaním diétneho veterinárneho krmivá až po konzultácii s veterinárom. Počas doby podávania diétneho veterinárneho krmiva by mala Vaša mačka podstúpiť pravidelné veterinárne prehliadky (každých 6 mesiacov). Ak sa zdravotný stav Vášho zvieraťa zhorší, okamžite vyhľadajte veterinára. Vložením vybraného diétneho krmiva do nákupného košíka potvrdzujete, že ste sa zoznámili s vyššie uvedenými pokynmi a rozumiete im. Krmivo Prescription Diet i/d Huhn Digestive Care značky Hill's bolo vyvinuté špeciálne pre mačky trpiace ochoreniami tráviaceho traktu alebo resorpčnými črevnými poruchami. Obsahuje zvýšené množstvo elektrolytu, malé množstvo tuku a ľahko stráviteľné komponenty. Toto diétne kompletné krmivo je tak vhodné pri gastrointestinálnych poruchách, exokrinnej pankreatickej insuficiencii, zápche, maldigescii a pri nedostatečnom trávení. Podávať ho môžete tiež mačkám zotavujúcim sa z chirurgického zákroku v oblasti čriev, dospievajúcim mačiatkam alebo obéznym mačkám s akútnymi gastrointestinálnymi ochoreniami. Šťavnaté krmivo s jemnými kúskami v omáčke obsahuje 25% kuracieho a dalšie ľahko stráviteľné suroviny ako je losos alebo hrachová bielkovina. Všetky zložky dohromady tvoria zdravé krmivo a pomáhajú stabilizovať trávenie. Receptúru dopĺňa vyvážená kombinácia vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a betakarotén. Krmivo tak podporuje všetky životné funkcie a vývoj silného imunitného systému. Kvalitné krmivo predepisované veterinárom, ktoré efektívnou cestou reguluje črevnú činnosť a harmonizuje trávenie. Indikácie: Akútne a chronické gastrointestinálne ochorenia Gastrointestinálne ochorenia u mačiatok Zápcha a megakolonu Maldigescii (porucha trávenia) a malabsorpcia (porucha vstrebávania živín) Zotavenie po chirurgických zákrokoch v intestinálnej oblasti Exokrinné pankreatické insuficiencie Pankreatitída Obézne mačky s akútnymi GI-ochoreniami Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care krmivo pre mačky s kuracím mäsom v krátkom prehľade: Diétne kompletné krmivo pre dospelé mačky a mačiatka Špeciálne vyvinuté pre zvieratá trpiace gastrointestinálnymi ochoreniami alebo akútnymi resorpčnými črevnými poruchami Ľahko stráviteľná receptúra: skladá sa z ľahko stráviteľných surovín, podporuje harmonickú činnosť čriev a eliminuje tráviace ťažkosti 25% kuracieho: ľahký zdroj cenných živočíšnych bielkovín, šetrných na žalúdok Zvýšený obsah elektrolytu: prevencia nedostatočnosti pri tráviacich ťažkostiach a resorpčných poruchách Nízkotučné: uľavuje črevám Vyvážené a bohaté na životne dôležité látky: s vitamínmi, minerálnymi látkami, stopovými prvkami a betakaroténom, pre optimálnu telesnú stavbu a zvýšenú obranyschopnosť Vysoká znášanlivosť: delikátne kúsky v šťavnatej omáčke Praktické kapsičky: pre jednoduché a hygienické porciovanie Odporúčané veterinármi: jedno z najčastejšie veterináro predpisovaných krmív, klinicky overené

za cenu 10.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce