Hill's Prescription Diet Feline I/D Digestive Care - doplňkové mokré krmivo: 6 x 156 g i/d Digestive Care kuracie

Hill's Prescription Diet Feline I/D Digestive Care - doplňkové mokré krmivo: 6 x 156 g i/d Digestive Care kuracie

10.29 €

Toto si zamilujete: čo nám vyrába Hill's Prescription Diet - tento produkt posielame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 10.29 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 0052742462806
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Prvotriedný značky Hill's Prescription Diet - tento produkt posielame s výnimočnou zľavou za 10.29 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Hill's Prescription Diet Feline I/D Digestive Care je kompletné krmivo, ktoré môže byť použité na úľavu od črevných problémov, a zlepšiť nedostatočné trávenie pri exokrinnej pankreatickej insuficiencii. Vzhľadom k tomu, že je krmivo veľmi ľahko stráviteľné a dobre znášané, je ideálne ako potravina na zotavenie po chirurgických zákrokoch, predovšetkým v črevnej oblasti. Špeciálne zloženie obsahuje vysoké množstvo elektrolytov a taktiež podporuje ľahké vstrebávanie živín. Granuly Hills Prescription Diet Feline I/D majú veľmi dobre prijateľnú formulu, ktorá bola vyvinutá za účelom poskytnúť mačke, trpiacej ochorením gastrointestinálneho traktu, všetky základné živiny. Indikácie: pri akútnom a chronickom ochorení tráviaceho traktu pri zotavení po operácii v oblasti trávenia exokrinná pankreatická nedostatočnosť pankreatitída, bez hyperlipidémie pri zotavovaní sa z menších chirurgických zákrokov a oslabujúcich ochorení pokrytie nárokov pre rastúce mačky Kontraindikácie: mačky s retenciou sodíka 100% záruka chuti - Váš miláčik bude krmivo milovať! Krmivá Hill's Prescription Diet sú vyrobené výhradne z vysoko kvalitných surovín a majú vynikajúcu chuť. Hill´s je presvedčený o tom, že Váš miláčik bude krmivo milovať, a preto propaguje tieto výrobky so 100% zárukou chuti. Viac informácií o konzervách nájdete tu: Hill's Prescription Diet Feline I/D Digestive Care

za cenu 10.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce