Hill's Prescription Diet Feline C/D - podpora močových ciest - 12 x 85 g

Hill's Prescription Diet Feline C/D - podpora močových ciest - 12 x 85 g

19.49 €

Top produkt, od kvalitnej značky Hill's Prescription Diet - tento hit môžete zaobstarať extra lacno za 10.29 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 052742118819
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Vaše možnosti obohacujúce s preslávenou značkou Hill's Prescription Diet - tento hit môžete získať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 10.29 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Dbajte na nasledujúce pokyny: Začnite s podávaním diétneho veterinárneho krmiva až po konzultácii s Vaším veterinárom. Počas doby podávania diétneho veterinárneho krmiva by mala Vaša mačka podstúpiť pravidelné veterinárne prehliadky (každých 6 mesiacov). Ak sa zdravotný stav Vášho zvieraťa zhorší, okamžite vyhľadajte veterinára. Vložením vybraného diétneho krmiva do nákupného košíka potvrdzujete, že ste sa zoznámili s vyššie uvedenými pokynmi a rozumiete im. Značka Hill's Prescription Diet ponúka širokú škálu klinicky overených, liečebných krmív, ktoré slúžia na liečbu rozličných ochorení. Krmivo Hill's Prescription Diet Feline c/d Multicare s kuracím podporuje zdravý močový trakt a eliminuje riziko opakovanej tvorby močových kameňov. FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease) je celkové ochorenie dolných močových ciest u mačiek. Toto ochorenie je veľmi často spojené s tvorbou močových kryštálov v močovom trakte a je sprevádzané bolesťou. V močovom trakte mačiek sa najčastejšie tvoria dva typy kryštálov, a to vápenito-fosfátové a struvitové kryštály. Struvitové kryštály a kamene sa začnú tvoriť pri nahromadení horčíku, amoniaku a fosforu v moči v kombinácii so zásaditou pH hodnotou moču. Krmivo Hill's Prescription Diet Feline c/d prispieva na liečbu ochorení obličiek týmito vlastnosťami: Lieči všetky 4 príčiny FLUTD (FIC, struvitové a oxalátové kamene, upchatie močovej trubice) Rozpúšťa sterilné struvitové kamene počas 14 dní a eliminuje riziko recidívy Znížený obsah soli pre dlhodobé zdravie obliečiek Určené aj pre dlhodobé podávanie – nie je potrebné meniť krmivo Indikácie: FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease) Tvorba struvitových kryštálov, prevencia recidívy Idiopatická FLUTD u dospelých mačiek Kontraindikácie: Nevhodné pre dospievajúce mačiatka Nevhodné pre gravidné či dojčiace mačky Nevhodné pri súčasnom podávaní prostriedkov, ktoré okysľujú moč 100% záruka chuti – Váš miláčik si túto chuť obľúbi Krmiva značky Hill's Prescription Diet sú vyrobené výlučne z kvalitných prísad a majú neodolateľnú chuť. Značka Hill's je presvedčena, že si Vaša mačka krmivá Hill's Prescription Diet obľúbi a preto poskytuje na tieto výrobky 100% záruku chuti.

za cenu 10.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce