Hill´s Prescription Diet Derm Defense Stew s kuraťom a zeleninou - 24 x 354 g

Hill´s Prescription Diet Derm Defense Stew s kuraťom a zeleninou - 24 x 354 g

36.49 €

Unikátny od obľúbenej spoločnosti Hill's Prescription Diet - tento tovar zakúpite výhodne za 69.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 052742021409
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Neodoláte: od top značky Hill's Prescription Diet - tento tovar si môžete zakúpiť v jedinečnej akcii za 69.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. No a to sa jednoducho oplatí.

Citlivé reakcie na vplyvy prostredia sa môžu prejaviť okrem iného aj vo forme podráždenia pokožky. Pokiaľ Váš pes trpí kožnými problémami vplyvom životného prostredia, nie je len potreba objasniť presné príčiny, ale tiež podporiť funkciu pokožky zvnútra vhodnou stravou. A presne na tento účel bolo vyvinuté krmivo Hill's Prescription Diet Derm Defence Canine Stew. Šťavnaté krmivo obsahuje komplex bioaktívnych zlúčenín a fytoživin, ako aj antioxidantov, ako je vitamín E. Okrem toho je bohaté na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Receptúra cieli na posilnenie kožnej bariéry, upokojenie pokožky a srsti a podporu zdravej imunitnej reakcie. Krmivo pre psov "Derm Defence" od Hill's je určené pre dlhodobú výživu a mnoho psov ho dobre prijíma pre jeho lahodnú chuť.     Dodržujte nasledujúce pokyny: Pred začatím podávania veterinárneho diétneho krmiva sa poraďte s veterinárnym lekárom. Počas podávania veterinárneho diétneho krmiva by zviera malo absolvovať pravidelné veterinárne prehliadky (každých 6 mesiacov). Ak sa zhorší zdravotný stav zvieraťa, vyhľadajte okamžite veterinárneho lekára. Vložením vybraného diétneho krmiva do nákupného košíka potvrdzujete, že ste sa zoznámili s vyššie uvedenými pokynmi a porozumeli im. Indikácie Počiatočná liečba psov so všetkými formami kožných ochorení Atopická dermatitída, alergie na blchy Alergia vplyvom životného prostredia Kontraindikácie Šteňatá Gravidné alebo dojčiace feny Hill’s Prescription Diet Derm Defense Stew v krátkom prehľade:   Diétne šťavnaté krmivo pre dospelých psov Pre psov trpiacich kožnými problémami vplyvom životného prostredia, vyvinuté pre dlhodobú podporu zdravej pokožky Jedinečný komplex z bioaktívnych zlúčenín a fytoživin Vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín: podporuje zdravie pokožky a srsti S antioxidantmi: napríklad vitamín E; posilňuje imunitný systém a prispieva k ochrane buniek Lahodná receptúra: vysoká znášanlivosť u psov, delikátne ragú s kuracou a zeleninovou príchuťou Praktická ringpull konzerva: jednoduché otváranie a dávkovanie Odporúčané veterinármi: veterinármi často predpisované, klinicky účinné krmivo

za cenu 69.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce