Hill's Prescription Diet c/d Urinary Stress Reduced Calorie Urinary Care s kuracím - výhodné balenie 2 x 8 kg

55.49 €

Príjemné pocity nadväzujúci od popredného výrobcu Hill's Prescription Diet - tento artikel pořizujte extra výhodne za 101.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 052742106908
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Veľmi žiadaný produkt, čo berieme od značky Hill's Prescription Diet - tento artikel sa na vás teší v perfektnej akcii za 101.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Hill´s Prescription Diet ponúka širokú škálu klinicky testovaných, terapeutických krmív, ktoré môžu byť aplikované na liečbu najrôznejších zdravotných problémov. Typickým ochorením močových ciest u mačiek je FLUDT (Feline Lower Urinary Tract Disease), teda ochorenie dolných močových ciest, alebo FIC (Feline Idiopatická Cystitida), teda zápal močového mechúra, ktorý sa dá iba ťažko rozpoznať. Stres je podstatným faktorom, ktorý prispieva k vzniku FIC. Hill's Prescription Diet c/d Urinary Stress Reduced Calorie Urinary Care s kuracím je špeciálnym krmivom, ktoré je určené pre mačky so sklonmi k nadváhe, pričom je klinicky preukázané, že krmivo redukuje vznik opätovných symptómov a napomáha k rozpusteniu močových kameňov. Znížený obsah tuku slúži k redukcii príjmu kalórií, vysoký podiel L-karnitínu navyše podporuje spaľovanie a tvorbu svalovej hmoty. Zvýšený podiel Omega 3 mastných kyselín prispieva k úľave pri problémoch. Okrem toho obsahuje táto receptúra účinný komplex, ktorý, ako je klinicky overené, rozpúšťa struvit už za 14 dní. Indikácie: Správna výživa pre mačky trpiace na Feline Lower Urinary Tract Disease (FLUTD) so sklonmi k obezite, vrátane Krystalurie a/lebo Urolitiázy, upchania močovej trubice a Feline Idiopatickej Cysticídy Rozpustenie sterilných struvitových kameňov u mačiek trpiacich nadváhou Dlhodobá výživa pre mačky so sklonmi k obezite, ktoré sú náchylné na: Struvitové, Kalciumoxalátové a Kalciumfosfátové kryštály** a kamene (redukcia ďalšieho vzniku) Upchanie močovej trubice (takmer výlučne sprevádzané struvitovými alebo Kalciumfosfátovými kryštálmi) Feline Idiopatická Cysticída (FIC) Kontraindikácie: Mačiatka Gravidné a dojčiace mačky Oslabené, dehydratované alebo vysilené mačky Vlastnosti produktu v kocke: Rozpúšťanie močových kameňov: klinicky preukázané do 14 dní S L-tryptofanom a mliečnym hydrolyzátom: pre zníženie stresu, podstatného faktoru vzniku FIC Zmenšený obsah tuku: pre kontrolu príjmu kalórií pri nadváhe Zvýšený obsah L-Carnitínu: pomáha naštartovať spaľovanie, a tak podporuje tvorbu svalovej hmoty Bohaté na Omega 3 mastné kyseliny: prispieva k úľave pri problémoch

za cenu 101.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce