Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care s kuracím - 1

Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care s kuracím - 10 kg

119.99 €

Jedinečná ponuka, od známej značky Hill's Prescription Diet - tento hit zoženiete za mimoriadne nízku cenu 61.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 0052742904405
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Príjemné pocity nadväzujúci od firmy Hill's Prescription Diet - tento tovar si môžete objednať vo výhodnej akcii za 61.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease – ochorenie dolných močových ciest u mačiek) je ochorenie dolných močových ciest často spojené s tvorbou močových kamienkov, ktorým trpí veká časť mačacej populácie. Struvity vznikajú väčšinou v kombinácii s močom s koncentrovaným horčíkom, amóniom a fosforom a zásaditým pH moču. Dvoma najčastejšími typmi kryštálov, ktoré sa tvoria v močových cestách mačiek, sú struvit a fosforečnan vápenatý. Struvity vznikajú väčšinou v kombinácii s močom s koncentrovaným horčíkom, amóniom a fosforom a zásaditým pH moču. Hill´s Prescription Diet Feline c/d podporuje zdravé močové cesty a znižuje riziko nového výskytu močových kameňov. Pre ďalšie informácie o možnostiach liečenia Vášho zvieraťa sa obráťte na Vášho veterinára.

za cenu 61.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce