Hill's Prescription Diet a/d Restorative Care s kuracím - 6 x 156 g

Hill's Prescription Diet a/d Restorative Care s kuracím - 6 x 156 g

24.49 €

V akcii je s preslávenou značkou Hill's Prescription Diet - tento tovar si môžete kúpiť s unikátnou zľavou za 12.79 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Urobte si radosť.

SKU: 052742567006
Do obchodu

Popis

Hill's Prescription Diet

Práve je za dobrú cenu od známeho výrobcu Hill's Prescription Diet - tento tovar si môžete nechať dodať pri práve prebiehajúcej akcii za 12.79 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Hill's Prescription Diet ponúka širokú škálu klinicky overených, veterinárnych krmív, ktoré pomáhajú pri liečbe celej rady ochorení. Hill's Prescription Diet a/d Restorative Care s kuracím je špeciálne diétne krmivo pre psov, ktorí sa zotavujú po operáciach, ťažkých úrazoch alebo ochoreniach. Ľahko stráviteľné krmivo obsahuje špeciálne bielkoviny, ktoré prispievajú k hojeniu rán a posilneniu imunitného systému. Vysoká hustota energie a koncentrácia živín podporujú regeneráciu organizmu po operácii či chorobe. Krmivo pre psov Hill's Prescription Diet Canine a/d Restorative Care je veľmi chutné a má mäkkú konzistenciu, čo podporuje chuť k jedlu a umožňuje podávanie sondou či striekačkou. Indikácie: regenerácia (vrátane anorexie, slabosť, zotavenie po operácii, výživa sondou) hepatická lipidóza (bez encefalopatie) Kontraindikácie: pacienti, u ktorých je hlavným cieľom zabrániť retencii tekutín a hromadeniu fosforu, sodíka či dusíka. pacienti, u ktorých je vylúčené zvýšené prijímanie tuku, napr. hyperlipidemická pankreatitída alebo riziko pankreatitídy. Hill's Prescription Diet a/d Restorative Care s kuracím sa vyznačuje následujúcimi vlastnosťami: hojenie rán a posilnenie imunity: vďaka špeciálnym bielkovinám vysoká hustota energie a koncentrácie živín: pre maximálnu podporu a dostatočné zásobovanie organizmu po závažných ochoreniach a operáciach veľmi lahodné: povzbudzuje chuť k jedlu a pripravuje na vstrebávanie živín mäkká konzistencia: umožňuje podávanie sondou alebo striekačkou 100% garancia chuti - Váš miláčik bude nadšený. Krmiva Hill's Prescription Diet sú vyrábané výhradne z kvalitných surovín a vyznačujú sa výnimočnou chuťou. Značka Hill´s je presvedčená, že krmivá Hill's Prescription Diet bude Váš miláčik milovať a preto poskytuje 100% garanciu chuti.

za cenu 12.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce