Hill's Feline Mature Adult 7+ Chicken - ako doplnok: 12 x 85g Mature Adult ryby výber

Hill's Feline Mature Adult 7+ Chicken - 3 kg

21.99 €

Hit poslednej doby, od výrobcu Hill's Science Plan - tento produkt máte na dosah ruky takmer zadarmo za 21.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 052742024004
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Dnes je tu pre vás od originálneho výrobcu Hill's Science Plan - tento tovar si môžete objednať po zľave za 21.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Vďaka kvalitným, ľahko stráviteľným látkam v mačacom krmive Hill´s bude Vaša mačka sýta skôr a oveľa hodnotnejšie, a to s menším množstvom krmiva, než mačka, ktorá je kŕmená bežným krmivom. Mačacie krmivo Hill´s teda prospieva nielen Vašej mačke, ale šetrí zároveň i Vašu peňaženku, keďže kúpite kvalitnejšie krmivo, ktoré vydrží dlhšie. Vďaka vysokej stráviteľnosti dochádza k redukcii trusu, tým pádom nie je potrebné tak často meniť podstielku. Hill's Feline Mature Adult Senior krmivo pre mačky - chrumkavé, s výbornou chuťou, je kvalitnou výživou pre mačky, vďaka ktorej je Váš miláčik v perfektnej forme po celý život. Granuly:

za cenu 21.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce