Hill's Canine Puppy - kuřecí

Hill's Canine Puppy - kuřecí

11.49 €

Diskontný originálne od labelu Hill's Science Plan - tento produkt máte na dosah ruky za takmer veľkoobchodnú cenu 11.49 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 052742803609
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Unikátny od kvalitnej značky Hill's Science Plan - tento produkt doručujeme výhodne za 11.49 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. No a to sa jednoducho oplatí.

Hill 's Canine Puppy dostávajú šteňatá, ktoré už nesajú materské mlieko, zhruba do 9 mesiacov (u psov malých plemien) resp. do 18 mesiacov (u veľkých rás). Hill 's Canine Puppy obsahuje všetky živiny, ktoré šteniatka potrebujú k zdravému rastu: vápnik a fosfor pre silné kosti, bielkoviny pre silné svaly a esenciálne mastné kyseliny pre zdravú, lesklú srsť. Šteňatá potrebujú oveľa viac živín ako dospelí psi. S krmivom Hill 's Canine Puppy zaistíte Vášmu šteniatku zdravý štart do života. Hill 's Science Plan Canine Growth je kompletné krmivo. Z toho dôvodu by ste nemali Vaše šteňa kŕmiť iným krmivom (aj keď môžete Hill 's granuly a konzervu medzi sebou miešať alebo striedať). Okrem toho nezabudnite, že pes musí mať stále k dispozícii čerstvú vodu. Gravidné alebo dojčiace sučky by mali byť tiež kŕmené krmivom Hill 's Canine Puppy. V tomto životnom štádiu má sučka veľký energetický výdaj. Receptúra Canine Puppy bohatá na kalórie pomáha udržať optimálnu váhu aj v tomto období.

za cenu 11.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce