Herrmanns čisté mäso 6 x 400 g - Bio morčacie mäso

Herrmanns čisté mäso 6 x 400 g - Bio hovädzie mäso

13.99 €

Toto si zamilujete: čo nám dodáva Herrmanns - tento tovar si môžete nechať doručiť v jedinečnej akcii za 13.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4047459001048
Do obchodu

Popis

Herrmanns

Ponuka pre vás: s preslávenou značkou Herrmanns - tento tovar si môžete nechať poslať s extra zľavou za 13.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Krmivo pro psy Herrmanns nabízí vyvážené, zdravé a druhově vhodné mokré krmivo pro všechny psy, ve kterých jsou ingredience v té nejlepší, certifikované ekologické kvalitě, zvířata pocházejí z kontrolovaného ekologického chovu nebo jsou lovena přímo v přirozeném prostředí. Kvalitní suroviny pocházejí z oblasti Horního Bavorska, kde se také nachází výrobní závod Herrmanns. V Herrmanns je zvláštní pozornost věnována kvalitě a etice. Zvířata jsou poražena přímo na příslušných farmách, aby se zabránilo přepravě zvířat. Je také přesně kontrolováno, jaké krmivo zvířata přijímají, pro Herrmanns jsou nepřijatelná antibiotika a další látky podporující růst! Velký význam se přikládá také chovu ve volné krajině nebo pravidelnému přirozenému výběhu. Konzerva s čistým masem od Herrmanns je ideální pro majitele psů a koček, kteří se chtějí obejít bez uhlohydrátů a vlákniny nebo kteří by chtěli do krmiva přidat čerstvou zeleninu. Konzervy Herrmanns čisté maso (doplňkové krmivo) jsou vhodné pro smíchání s vločkami pro kočky a psy. Doplňkové krmivo Herrmanns je optimální, druhově vhodné krmivo pro psy a kočky: Skoro všetky druhy mäsa v krmive Herrmanns pochádzajú z kontrolovaných ekologických chovov, ktoré majú známku kvality, pretože láska k zvieratám nie je obmedzená iba na vlastného psa alebo mačku. Uhľohydráty a vláknina môžu byť do krmiva Herrmanns bio-mäso podľa potreby pridané. Herrmanns je veľmi dobre stráviteľné a veľmi dobre akceptované. Mäso od Herrmanns je vhodné pre alergických alebo citlivých psov. V krmive je zásadne spracovaný vždy iba uvedený druh mäsa, z toho dôvodu je krmivo vhodné taktiež pri diéte s vylúčením určitých zložiek mäsa. Vďaka šetrnému spracovaniu mäsa sú v krmive Herrmanns zachované prírodné vitamíny a minerálne látky. Celý výrobný proces spĺňa podmienky pre označenie bio. Herrmanns neobsahuje konzervačné látky ani iné prídavky. Iba kvalitné, pôvodné suroviny, žiadne dochucovadlá, arómy, výplňové látky. Preto je krmivo Herrmanns výdatnejšie než obvyklé krmivá. Nezabudnite prosím, že toto krmivo je len doplnkové a musí byť doplnené o prídavky zeleniny a obilnín. Výrobcovia krmiva Herrmanns zastávajú názor, že všetky zvieratá majú právo na život v odpovedajúcich podmienkach. A to platí taktiež pre úžitkové zvieratá. Preto je pre výrobu krmiva použité iba také mäso, ktoré pochádza zo zvierat chovaných v odpovedajúcich podmienkach. Táto filozofia sa prejavuje samozrejme na kvalite krmiva: mäso neobsahuje antibiotiká a stresové hormóny, vylúčené do mäsa kvôli stresu pri porážke. Herrmanns je pochúťkou pre každého zdravého psa, hodí sa ale taktiež veľmi dobre pre psov, ktorí trpia precitlivenosťou na krmivo alebo sú alergickí. Zdravé krmivo pre šťastných psov, toto najlepšie vystihuje krmivo Herrmanns. ÖKO certifikovaná pečať: DE-ÖKO-006

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce